מונית הכסף

סוחר סמים התחזה למונית ונעצר

תמונה – דוברות המשטרה
סוחר סמים במסווה של נהג מונית נתפס עם כמויות מסחריות של סמים קשים כגון - אלפי מנות של קוקאין וקריסטל, מאות גרמים של פטריות הזיה, קטמין (סם האונס), בולי LSD, 'דוסה' ועוד.

בלשי משטרת ישראל עצרו אמש (ג'), נהג מונית (40, מרכז) אשר עפ"י החשד נוהג לסחור בסמים במסווה של נהג מונית וברשותו נתפסו כמויות מסחריות של סמים קשים כגון – אלפי מנות של קוקאין וקריסטל, מאות גרמים של פטריות הזיה, קטמין (סם האונס), בולי LSD, 'דוסה' ועוד.

הנהג נעצר על ידי השוטרים בנסיעה במונית סמוך למגוריו באזור המרכז, שם בדירתו נתפסו חומרים נוספים החשודים כסמים. המשטרה תפסה לחזקתה את המונית ותבקש מבית המשפט לחלטה.

כאמור, השוטרים עצרו את החשוד לחקירה בסיומה נכלא והיום (ד') נעתר בית המשפט לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו בחמישה ימים עד לתאריך 19.1.20.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!