באזזנט

קרדיט תמונה: הליכוד

מצטער

אחרי הסערה: נתניהו מצטער אם נפגעתם

בעקבות הביקורת החריפה על הלעג שהפגין נתניהו כלפי בעלי מוגבלויות, ראש הממשלה נתניהו מפרסם פוסט "מצטער" אם מישהו נפגע מהחיקוי המגמגם שעשה אמש ליו"ר כחול לבן בני גנץ: "בניגוד לדרך שבה הדברים הוצגו בתקשורת, בוודאי שדבריי לא התייחסו לאנשים בעלי מוגבלויות כלשהן ואם יש מי שנפגע מדבריי אני מאוד מצטער על כך." - עמית סגל: "לא מבין למה התנצל בכלל" - ההצטערות המלאה

בפוסט שכתב ראש הממשלה נתניהוה הוא מתנצל בפני מי שנפגע: "בדבריי אמש כיוונתי לכך שלבני גנץ אין הישגים, אין לו מה להציע ואין לו מה לומר לאזרחי ישראל. בניגוד לדרך שבה הדברים הוצגו בתקשורת, בוודאי שדבריי לא התייחסו לאנשים בעלי מוגבלויות כלשהן ואם יש מי שנפגע מדבריי אני מאוד מצטער על כך."

העיתונאי עמית סגל התייחס: "צפיתי עכשיו לראשונה בקטע שיצר את סערת הגמגום. 1. הומור בינוני, מסר קצת מגומגם. 2. במילים ״מסר מגומגם״ העלבתי את המגמגמים הרבה יותר מאשר הקטע המקורי של נתניהו. הוא לא לעג לפגם גופני של גנץ שכן זה איננו מגמגם, אלא לחוסר מיומנותו בתקשורת. לא מבין למה התנצל בכלל. 3. הכל מעייף."

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.