באזזנט

תמונה – הליכוד

מצטער

אחרי הסערה: נתניהו מצטער אם נפגעתם

בעקבות הביקורת החריפה על הלעג שהפגין נתניהו כלפי בעלי מוגבלויות, ראש הממשלה נתניהו מפרסם פוסט "מצטער" אם מישהו נפגע מהחיקוי המגמגם שעשה אמש ליו"ר כחול לבן בני גנץ: "בניגוד לדרך שבה הדברים הוצגו בתקשורת, בוודאי שדבריי לא התייחסו לאנשים בעלי מוגבלויות כלשהן ואם יש מי שנפגע מדבריי אני מאוד מצטער על כך." - עמית סגל: "לא מבין למה התנצל בכלל" - ההצטערות המלאה

בפוסט שכתב ראש הממשלה נתניהוה הוא מתנצל בפני מי שנפגע: "בדבריי אמש כיוונתי לכך שלבני גנץ אין הישגים, אין לו מה להציע ואין לו מה לומר לאזרחי ישראל. בניגוד לדרך שבה הדברים הוצגו בתקשורת, בוודאי שדבריי לא התייחסו לאנשים בעלי מוגבלויות כלשהן ואם יש מי שנפגע מדבריי אני מאוד מצטער על כך."

העיתונאי עמית סגל התייחס: "צפיתי עכשיו לראשונה בקטע שיצר את סערת הגמגום. 1. הומור בינוני, מסר קצת מגומגם. 2. במילים ״מסר מגומגם״ העלבתי את המגמגמים הרבה יותר מאשר הקטע המקורי של נתניהו. הוא לא לעג לפגם גופני של גנץ שכן זה איננו מגמגם, אלא לחוסר מיומנותו בתקשורת. לא מבין למה התנצל בכלל. 3. הכל מעייף."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.