טרנספר?

האיום של שטייף: "תושבי המשולש הם כולנו. נקודה"

העיתונאית הדס שטייף (גל"צ), מאיימת בפוסטים שפרסמה ברשת, לעבור למשולש אם תוכנית השלום של טראמפ תצא לפועל: "לא יהיה. אם רק יתחילו לקשקש עליה, אני עוברת לגור במשולש. יחד איתי יגיעו מאות אלפים." לאחר מכן צייצה שטייף איום בתביעה: "עורכי דין אוספים מהבוקר את כל ההודעות כדוגמת זאת המובאת כאן. תביעות לשון הרע תוגשנה. רק אז יבינו אנשים שלא מדובר במשחק ילדים... אפרסם כל מי שאתבע."
קרדיט: כאן חינוכית

9:03 | 29.01.20

בפוסט שפרסמה שטייף היא כותבת: "גם אני תושבת המשולש. טרמפ לא יחליט עלינו, כדברי הילדים. המשולש על תושביו, הם לא רק השכנים שלי. הם החברים שלי. הם תושבי ישראל לכל דבר ועניין. לעד הם ישארו כך. הם ישראלים בזכות. אין קשר לימין ושמאל, יש קשר להיותנו אנשים, בני אדם, שווים. לא מאמינה שמשהו בכלל יתייחס להזיה בתוכנית של טרמפ. אם רק יתחילו לקשקש עליה, אני עוברת לגור במשולש. יחד איתי יגיעו מאות אלפים. תושבי המשולש הם כולנו. נקודה."

לאחר התגובות הלועגות והזועמות שקיבלה, צייצה שטייף איום בתיעה: "תגובה אחת ממאות שקיבלתי בעיקבות הציוץ והפוסט שלי מהבוקר. ציוץ שאיננו קשור לימין או שמאל. רק להיותנו בני אדם . עורכי דין אוספים מהבוקר את כל ההודעות כדוגמת זאת המובאת כאן. תביעות לשון הרע תוגשנה. רק אז יבינו אנשים שלא מדובר במשחק ילדים… אפרסם כל מי שאתבע."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

ח"כ יוסוף ג'ארבין הגיב: "אום אל פחם היא עיר הולדתי. ואדי עארה הוא נוף חיי. במשולש חיים מאות אלפי אזרחים ערבים שזו מולדתם. תכניות הסיפוח של נתניהו וטראמפ כוללות סעיף שמניח את הקרקע לטרנספר ולשלילת אזרחותם. כל אזרח, ערבי או יהודי, שערכי הדמוקרטיה והשוויון נר לרגליו, צריך לעמוד איתנו ולהיאבק יחד איתנו"

ח"כ ליברמן פירגן לעצמו בתגובה על עסקת המאה: "אני מברך את הנשיא טראמפ שכחלק מתוכנית השלום שלו, אימץ את התוכנית שלי לחילופי שטחים ואוכלוסיות שפרסמתי בשנת 2004. עמידה על עקרונות והצגת משנה סדורה תמיד מוכיחות את עצמן."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט