קרדיט תמונה: facebook/גל הירש

"פופוליסט"

"פופוליסט מרושע, מוטה וחסר גבולות"

עודכן: 16.02.20 בשעה 10:40
תא"ל במיל' גל הירש מגיב במתקפה נגד הפרשן אמנון אברומוביץ' שלעג לו ולרמטכ"ל כוכבי באולפן שישי: "נפצעת במלחמה ולכן הייתי מראש בעדך, אני יודע מה זו מלחמה ויודע מה היא פציעה. ‫אתה אינך יודע מה היא מקצוענות, הגינות, מידתיות, ואתה פופוליסט מרושע, מוטה וחסר גבולות. יש עיתונאים ראויים, אתה לא כזה!" / צפו

בעקבות דברי הרמטכ"ל אביב כוכבי שהציג את התכנית הרב-שנתית של צה"ל לשנים הקרובות שתתמקד בשיפור אפקטיביות הלחימה של צה"ל, תוקף פרשן אולפן שישי אמנון אברומוביץ' את הרמטכ"ל אביב כוכבי וגל הירש: "אתה יודע, כששמעתי את אביב כוכבי מתבטא בביטויים כמו 'נקודת סיכול סינגולרית', 'מרחבים חכמים', 'רב מימדיות', 'ניהול התפיסה', העצמת קטלניות'. אמרתי רגע רגע, גל הירש חזר לשירות פעיל? גל הירש הוא עכשיו הרמטכ"ל שמתקרא אביב כוכבי?".

אברומוביץ' הוסיף ותקף: "אתה יודע, את ההבחנה הבאה שמעתי גם מרבין וגם משרון שהבינו משהו בצבא ומלחמה. הם אמרו: 'ככל שהמילים גבוהות יותר היכולת נמוכה יותר'. אני הייתי מצפה מרמטכ"ל במקום להקים אלוף פיקוד אירן, שיקים אלוף פיקוד שטחים, ויסביר איך צה"ל מתכוון להתמודד עם תוכנית המאה היא לא תבוא לעולם, אבל אם וכאשר", תקף אברומוביץ' את הרמטכ"ל כוכבי.

גל הירש לא נשאר חיייב והגיב בפוסט תוקפני בפייסבוק: "באולפן שישי לעג אמנון אברמוביץ׳ לרמטכ״ל כוכבי ולי.‬ הרי ידוע שיש אנשים של דיבורים ויש האומרים ומבצעים למען מדינת ישראל.‬ הגיע הזמן להגיד לך אברמוביץ׳: אתה אדם רע, מר ומתוסכל. שנים אתה רודף אותי באובססיה חולנית, מנסה לבוז עם טינה מוזרה, מלגלג ומכפיש.‬ ‫עוד יסופר כיצד השתלבת בסיכול המינוי שלי למפכ״ל וגם אח״כ לא חדלת ללכלך."

הירש מוסיף ותוקף: "לא מזמן היה מי שלעג לך, על פציעתך ותוצאותיה. למרות הכל יצאתי מיד להגנתך בתקשורת. נפצעת במלחמה ולכן הייתי מראש בעדך, אני יודע מה זו מלחמה ויודע מה היא פציעה. ‫אתה אינך יודע מה היא מקצוענות, הגינות, מידתיות, ואתה פופוליסט מרושע, מוטה וחסר גבולות. יש עיתונאים ראויים, אתה לא כזה! מופעי הרשעות שלך אינם באמת תקשורת, אני מקווה שיש מי שיבין שיש גבולות ויראה לך את הדלת החוצה", תקף הירש את אברומוביץ'

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

עושה באזז

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

תיעוד: נעצרו ערבים חשודים בשפיכת קפה על יהודי

ישראל 2021