קרדיט תמונה: facebook/גל הירש

"פופוליסט"

"פופוליסט מרושע, מוטה וחסר גבולות"

עידכון אחרון לפני שנה 1
תא"ל במיל' גל הירש מגיב במתקפה נגד הפרשן אמנון אברומוביץ' שלעג לו ולרמטכ"ל כוכבי באולפן שישי: "נפצעת במלחמה ולכן הייתי מראש בעדך, אני יודע מה זו מלחמה ויודע מה היא פציעה. ‫אתה אינך יודע מה היא מקצוענות, הגינות, מידתיות, ואתה פופוליסט מרושע, מוטה וחסר גבולות. יש עיתונאים ראויים, אתה לא כזה!" / צפו

בעקבות דברי הרמטכ"ל אביב כוכבי שהציג את התכנית הרב-שנתית של צה"ל לשנים הקרובות שתתמקד בשיפור אפקטיביות הלחימה של צה"ל, תוקף פרשן אולפן שישי אמנון אברומוביץ' את הרמטכ"ל אביב כוכבי וגל הירש: "אתה יודע, כששמעתי את אביב כוכבי מתבטא בביטויים כמו 'נקודת סיכול סינגולרית', 'מרחבים חכמים', 'רב מימדיות', 'ניהול התפיסה', העצמת קטלניות'. אמרתי רגע רגע, גל הירש חזר לשירות פעיל? גל הירש הוא עכשיו הרמטכ"ל שמתקרא אביב כוכבי?".

אברומוביץ' הוסיף ותקף: "אתה יודע, את ההבחנה הבאה שמעתי גם מרבין וגם משרון שהבינו משהו בצבא ומלחמה. הם אמרו: 'ככל שהמילים גבוהות יותר היכולת נמוכה יותר'. אני הייתי מצפה מרמטכ"ל במקום להקים אלוף פיקוד אירן, שיקים אלוף פיקוד שטחים, ויסביר איך צה"ל מתכוון להתמודד עם תוכנית המאה היא לא תבוא לעולם, אבל אם וכאשר", תקף אברומוביץ' את הרמטכ"ל כוכבי.

גל הירש לא נשאר חיייב והגיב בפוסט תוקפני בפייסבוק: "באולפן שישי לעג אמנון אברמוביץ׳ לרמטכ״ל כוכבי ולי.‬ הרי ידוע שיש אנשים של דיבורים ויש האומרים ומבצעים למען מדינת ישראל.‬ הגיע הזמן להגיד לך אברמוביץ׳: אתה אדם רע, מר ומתוסכל. שנים אתה רודף אותי באובססיה חולנית, מנסה לבוז עם טינה מוזרה, מלגלג ומכפיש.‬ ‫עוד יסופר כיצד השתלבת בסיכול המינוי שלי למפכ״ל וגם אח״כ לא חדלת ללכלך."

הירש מוסיף ותוקף: "לא מזמן היה מי שלעג לך, על פציעתך ותוצאותיה. למרות הכל יצאתי מיד להגנתך בתקשורת. נפצעת במלחמה ולכן הייתי מראש בעדך, אני יודע מה זו מלחמה ויודע מה היא פציעה. ‫אתה אינך יודע מה היא מקצוענות, הגינות, מידתיות, ואתה פופוליסט מרושע, מוטה וחסר גבולות. יש עיתונאים ראויים, אתה לא כזה! מופעי הרשעות שלך אינם באמת תקשורת, אני מקווה שיש מי שיבין שיש גבולות ויראה לך את הדלת החוצה", תקף הירש את אברומוביץ'

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד: מטה המודיעין של חמאס הותקף

מלחמה בטרור

לפני 4 שעות

זעם ברשת נגד יוסי מזרחי: "למה באת לכאן?"

אשם במצב?

לפני 4 שעות
בכותרות

תיעוד: מטה המודיעין של חמאס הותקף

מלחמה בטרור

לפני 4 שעות

זעם ברשת נגד יוסי מזרחי: "למה באת לכאן?"

אשם במצב?

לפני 4 שעות

מטח כבד מעזה: אב ובתו נהרגו מפגיעה ישירה בלוד

הטרור הפלסטיני

לפני 5 שעות

פרעות תשפ"א: מהומות ברמלה, לוד, עכו ובאר שבע

הסלמה קשה

לפני 8 שעות

קורין גדעון בדמעות: "פחדתי פחד מוות"

בהלה באינסטגרם

לפני 10 שעות

געגועים בישראל: טראמפ תוקף את ביידן

הטרור הפלסטיני

לפני 10 שעות

מהומות בלוד: פורעים מציתים מכוניות של יהודים

הטרור הערבי

לפני 11 שעות

תיעוד: מטח מטורף על ערי המרכז

הלם בישראל

לפני 12 שעות