באזזנט

קרדיט תמונה: facebook/גל הירש

"פופוליסט"

"פופוליסט מרושע, מוטה וחסר גבולות"

תא"ל במיל' גל הירש מגיב במתקפה נגד הפרשן אמנון אברומוביץ' שלעג לו ולרמטכ"ל כוכבי באולפן שישי: "נפצעת במלחמה ולכן הייתי מראש בעדך, אני יודע מה זו מלחמה ויודע מה היא פציעה. ‫אתה אינך יודע מה היא מקצוענות, הגינות, מידתיות, ואתה פופוליסט מרושע, מוטה וחסר גבולות. יש עיתונאים ראויים, אתה לא כזה!" / צפו

בעקבות דברי הרמטכ"ל אביב כוכבי שהציג את התכנית הרב-שנתית של צה"ל לשנים הקרובות שתתמקד בשיפור אפקטיביות הלחימה של צה"ל, תוקף פרשן אולפן שישי אמנון אברומוביץ' את הרמטכ"ל אביב כוכבי וגל הירש: "אתה יודע, כששמעתי את אביב כוכבי מתבטא בביטויים כמו 'נקודת סיכול סינגולרית', 'מרחבים חכמים', 'רב מימדיות', 'ניהול התפיסה', העצמת קטלניות'. אמרתי רגע רגע, גל הירש חזר לשירות פעיל? גל הירש הוא עכשיו הרמטכ"ל שמתקרא אביב כוכבי?".

אברומוביץ' הוסיף ותקף: "אתה יודע, את ההבחנה הבאה שמעתי גם מרבין וגם משרון שהבינו משהו בצבא ומלחמה. הם אמרו: 'ככל שהמילים גבוהות יותר היכולת נמוכה יותר'. אני הייתי מצפה מרמטכ"ל במקום להקים אלוף פיקוד אירן, שיקים אלוף פיקוד שטחים, ויסביר איך צה"ל מתכוון להתמודד עם תוכנית המאה היא לא תבוא לעולם, אבל אם וכאשר", תקף אברומוביץ' את הרמטכ"ל כוכבי.

גל הירש לא נשאר חיייב והגיב בפוסט תוקפני בפייסבוק: "באולפן שישי לעג אמנון אברמוביץ׳ לרמטכ״ל כוכבי ולי.‬ הרי ידוע שיש אנשים של דיבורים ויש האומרים ומבצעים למען מדינת ישראל.‬ הגיע הזמן להגיד לך אברמוביץ׳: אתה אדם רע, מר ומתוסכל. שנים אתה רודף אותי באובססיה חולנית, מנסה לבוז עם טינה מוזרה, מלגלג ומכפיש.‬ ‫עוד יסופר כיצד השתלבת בסיכול המינוי שלי למפכ״ל וגם אח״כ לא חדלת ללכלך."

הירש מוסיף ותוקף: "לא מזמן היה מי שלעג לך, על פציעתך ותוצאותיה. למרות הכל יצאתי מיד להגנתך בתקשורת. נפצעת במלחמה ולכן הייתי מראש בעדך, אני יודע מה זו מלחמה ויודע מה היא פציעה. ‫אתה אינך יודע מה היא מקצוענות, הגינות, מידתיות, ואתה פופוליסט מרושע, מוטה וחסר גבולות. יש עיתונאים ראויים, אתה לא כזה! מופעי הרשעות שלך אינם באמת תקשורת, אני מקווה שיש מי שיבין שיש גבולות ויראה לך את הדלת החוצה", תקף הירש את אברומוביץ'

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

סערה בבית הדין

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.