באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

קרב בברנז'ה

דרוקר נגד ריקלין: "שקרן נשאר שקרן"

בראיון לאמנון לוי בערוץ 13 טען העיתונאי שמעון ריקלין, כי העיתונאי רביב דרוקר כתב נאום פוליטי ליו"ר 'כחול לבן' בני גנץ, רביב דרוקר לא נשאר חייב ותקף בחזרה: שקרן נשאר שקרן", / המתקפה המלאה

בתגובה לסרטון שפורסם בטוויטר, בו נראה שמעון ריקלין פוצח בריקוד בטענה כי דרוקר כתב נאום לגנץ, כותב דרוקר: "ריקלין אמר את השקר הזה בכמה מקומות אתמול. כמובן שלא כתבתי שום נאום לאף אחד, לא לגנץ ולא לאף פוליטיקאי אחר. השקר נאמר בבוטות ומתחת לשפם הוא מלמל שהוא מתכוון ל'נאום פוטנציאלי'. השרלטן-נוכל הזה מתייחס, כנראה, לציוץ שלי בו פירטתי איך, לדעתי, גנץ צריך לענות לטראמפ. הצעות דומות לאורך השנים נתתי לפוליטיקאים שונים מכול קצוות הקשת, כולל לנתניהו. פעם אפילו הייתה לנו פינה שאנחנו מדברים ישירות לפוליטיקאים. שקרן נשאר שקרן", תקף דרוקר בתגובה את ריקלין.

ריקלין הגיב לטענות: "הצעת לגנץ נאום. כל השאר זה סיפורים. אבל אם אתה כזה צדיק עוזר לכולם. אולי תייעץ לי מה לענות לך"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.