קרדיט תמונה: לשכת רון חולדאי

סערת התפילין

איום בתביעה: חולדאי דורש התנצלות מרגב

עודכן: 20.02.20 בשעה 14:49
ראש עיירית תל אביב רון חולדאי שלח לשרת התרבות והספורט מירי רגב, מכתב התראה ובו הוא תובע 100 שקל פיצוי ודרישה להתנצלות: "סנסציה מול קהל משולהב במהלך תקופת הבחירות" - השרה רגב בתגובה: "רון, אתה לא מאיים עליי.

ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, דורש התנצלות ופיצוי פשרה בסך 100 אלף שקל, בתגובה לדברי השרה רגב שהאשימה את רון חולדאי בכנס פעילי ליכוד: "אתם יודעים שראש עיריית ת"א הודיע שלא יאשר הנחת תפילין ברחוב? בושה וחרפה. אין יהודי שלא התפלל בעולם במסתור, אז במדינת ת"א לא יאשרו את זה".

בציוץ תגובה לשרה רגב, כתב חולדאי: "הוי מירי מירי, למה שוב לשקר? את כל כך נואשת? שוב שרה בישראל משקרת במצח נחושה והיא יודעת שהיא משקרת. פסה בושה וכלימה מישראל", צייץ חולדאי בתגובה לרגב.

השרה רגב בתגובה: "רון, אתה לא מאיים עליי. התביעה שלך על סך 100 אלף ש״ח לא מפחידה אותי, שמעת על המשפט ״אל תירא ישראל אל תירא״? מי הסמיך אותך למנוע מיהודים להניח תפילין במרחב הציבורי? התביעה שלך היא אות קלון על הדמוקרטיה הישראלית, אתה מנסה להשתיק את קולי באמצעות תביעת השתקה. תפקידי כנבחרת ציבור לייצג את הציבור שבחר בי, אני גאה על כך שאני מייצגת את הקהל ״המשולהב״ כדבריך, קהל שאתה מזלזל בו, קהל מניח תפילין, מנשק מזוזות ומשתטח על קברי צדיקים.", כתבה רגב בתגובה.

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית