רגע של פחד

תיעוד: שודדים מחופשים לחרדים בחנות תכשיטים

שודד מחופש לחרדי נכנס לחנות שעונים יוקרתית ברעננה, התיז גז פלפל לעבר המוכרים ונמלט עם שותפו לפשע מהמקום עם שעון יוקרתי בשווי עשרות אלפי שקלים. צפו
קרדיט: מצלמות אבטחה

9:34 | 26.02.20

מחקירה אינטנסיבית ומאומצת של חוקרי המשטרה התברר כי החשוד הגיע יחד עם 2 אחרים לחנות והביעו עניין בשעונים תוך שהם בוחנים את המקום. שעות ספורות לפני השוד, הגיע שוב החשוד ביחד עם אחר לחנות כשהוא לבוש כחרדי והתעניין בשעון מסוים. שותפו לפשע נכנס זמן קצר אחריו לחנות אך הבחין כי דלת החנות לא נפתחה, סימן בראשו לחשוד והשניים עזבו את המקום.

כמה שעות לאחר מכן, שוב הגיע החשוד לחנות וביקש מהמוכר למדוד את אותו השעון. זמן קצר אחרי, הגיע אחר, החזיק את דלת החנות וסימן לחשוד לברוח. החשוד ריסס בגז פלפל את המוכרים שהיו בחנות והשניים נמלטו מהמקום. 2 מוכרים קיבלו במקום טיפול רפואי מגורמי רפואה. שוויו של השעון היוקרתי שנגנב מוערך בשווי של עשרות אלפי שקלים.

החשוד, בן 21 מראש העין, הסגיר עצמו לתחנת המשטרה ביום 13.2.20 ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. בדיון שהתקיים ביום ראשון הוארך מעצרו של החשוד ב-4 ימים. במעמד הדיון הוגשה הצהרת תובע בדבר כוונת הפרקליטות להגיש נגדו הבוקר כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים