באזזנט

קרדיט תמונה: הקורונה בסין

בהלת הנגיף

הקורונה מתפשטת: אלפי ילדים נשלחו לבידוד

מעל אלף ילדי בית הספר ברנר נשלחו לבידוד לאחר שנער בן 13 נדבק בנגיף הקורונה / משרד הבריאות מתכנס לדיון חירום על הטלת הסגר על יישובים בהם הנגיף מתפשט / כל הפרטים

משרד הבריאות מעדכן על נער נוסף שנדבק בנגיף הקורונה בישראל. חולה מספר 13 הינו נער מהיישוב אירוס, הלומד בבית ספר אזורי ברנר ועבד בחנות הפיראט האדום באור יהודה. החולה נמצא בבידוד ביתי החל מיום שבת ה-29/2.

להלן המקומות והתאריכים בהן נכח המחייבים את האנשים שהיו בקרבתו להכנס לבידוד:

1. חנות הפיראט האדום בימים 23-26/2 בשעות 16:30-21:00
2. ביה"ס איזורי ברנר בתאריכים 24-26/2
3. איצטדיון בלומפילד שער 8 ביום ב' ה-24/2 בשעות 20:00-22:00.

כל תלמידי ביה"ס אזורי ברנר, כולל מורים, אנשי צוות וצוות ההסעות שהיו במגע עם הילד, מתבקשים להכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות או במוקד הטלפוני.
בנוסף, כל מי שהיה באיצטדיון בלומפילד במשחק הכדורגל וישב בשער 8 מתבקש להכנס לבידוד ולדווח על כך באתר משרד הבריאות.

בגלי צה"ל נחשף תכנית החירום של משרד הבריאות ל"שלב הבא" של התפרצות קורונה בישראל – סגר על איזורים עם פוטנציאל הדבקה גבוה, סגירת בתי ספר באופן יזום, הסבת מחלקות ייעודיות בכלל בתי החולים לטיפול בחולי קורונה.

כמו כן, קופות החולים יתפעלו "מרפאות קורונה" בקהילה. יקומו מתחמי אישפוז המוניים במידת הצורך – וחולים במצב קל יאושפזו בביתם. כמו כן יוטלו מגבלות על ביקורים חיצוניים בבתי אבות כיוון שנחשבים לאוכלוסייה רגישה.

באירן דיווחו על אלפי נדבקים חדשים ועל צמיחה דרמטית במספר המתים מהנגיף המדבק.

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.