באזזנט

תמונה – פייסבוק דנה כשדי

מחיר להכפשות

תובעת את יאיר: הצעירה גייסה 250 אלף ביממה

לאחר שיאיר נתניהו הפיץ רמזים ברשת על קרבתה ליו"ר 'כחול לבן' בני גנץ, הצעירה דנה כשדי, הצליחה לגייס ברשת מעל 250 אלף שקל, כדי לתבוע את יאיר נתניהו שגם איים בתביעה נגדית של מיליון שקל נגד אביה שפרסם פוסט נגדו ברשת.

לאחר הבחירות: פעילת מפלגת 'כחול לבן' דנה כשידי, הצליחה לגייס בפחות מיממה 250 אלף שקלים, בקמפיין גיוס המונים שנפתח עבורה ברשת, כדי לתבוע את יאיר נתניהו שהפיץ את תמונתה ברשת וכתב: "מי זאת?!", ברמיזה על קרבתה ליו"ר 'כחול לבן' בני גנץ.

בראיון לתוכנית 'הצינור' סיפר אביה על ההחלטה להגיש נגד בנו של ראש הממשלה את התביעה, לאחר ההשפלה שספגה בתו ברשתות החברתיות לאחר פרסום תמונתה ברשת.

https://www.facebook.com/hazinor/videos/185375462899521/?t=0

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.