רמאללה מושבתת

מחשש לקורונה: הוטל סגר על בית לחם

תמונה – מתוך הסרטון
שר הביטחון, נפתלי בנט, הנחה להטיל סגר על העיר בית לחם לאחר הדיווחים על שבעה פקידים בבית מלון שנדבקו בקורונה - ברשות הפלסטינית הכריזו על מצב חירום והשבתת הלימודים / תיעוד מטיהור כיכר המולד בבית לחם

שבעה פקידים בבית מלון בבית לחם נדבקו בנגיף הקורונה לאחר שבאו במגע עם תיירים חולים מיוון שביקרו בישראל. שר הביטחון, נפתלי בנט, הנחה הערב את צה״ל ומתפ״ש, בתיאום עם הרשות הפלסטינית, להטיל סגר על העיר בית לחם, לאור חשש מהדבקה בנגיף הקורונה. לפיכך, אסורה תנועת ישראלים ופלסטינים אל העיר וממנה.

החלטת השר התקבלה לאור זיהוי מספר מקרים של הדבקה בנגיף במרחב העיר בית לחם, ובתום התייעצות עם המטה לביטחון לאומי (מל״ל) ומתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון. הסגר ייכנס לתוקפו החל מהערב, יום ה׳, 05 במרץ 2020, ט׳ באדר תש״פ, ועד להודעה חדשה.

כמו כן, הכריז הערב יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן, על מצב חירום כללי משך חודש. הלימודים יושבתו בכל בתי הספר והאוניברסיטאות,סגירת אתרי תיירות ואיסור על קיום כנסים בינלאומיים

#شاهد | بلدية بيت لحم تعقم ساحة المهد التي يقصدها السياح من مختلف دول العالم.

Posted by ‎Jerusalem First القدس اولا‎ on Thursday, March 5, 2020

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!