באזזנט

תמונה – יש עתיד

דרמה פוליטית

אולטימטום להנדל: או שתתיישר או שתתפטר

דרמה בכחול לבן: בכירי המפלגה הציבו אולטימטום לחברי הכנסת הנדל והאוזר המתנגדים לשיתוף פעולה עם רשימה המשותפת. • גנץ: "יש רק עמדה אחת"

יו"ר כחול לבן בני גנץ מגיב לסערת הנדל והשמועות על סילוקם מהמפלגה: "בכחול לבן יכולות להיות מגוון דעות אבל יש רק עמדה אחת והחלטה אחת-של יו"ר המפלגה . לא של בכירים ולא של מקורבים"

העיתונאי עמית סגל מדווח, כי בכירים ממפלגת כחול לבן הודיעו כי האוזר והנדל לא ייכללו יותר ברשימה.

יו"ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ מסר בסיום הפגישה היום עם יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן: "סיימנו עכשיו פגישה טובה שבה דיברנו על עקרונות היסוד וסיכמנו על שיתוף פעולה להרכבת ממשלה, כדי להוציא את ישראל מהבוץ שהיא נמצאת בו ולמנוע בחירות רביעיות. על הפרטים נדון בהמשך, נסכם עקרונות פעולה משותפים ונמשיך קדימה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.