קרדיט תמונה: אלעד מלכה

משבר הקורונה

נתניהו שוחח עם גנץ: "ממתין לתשובתו החיובית"

עודכן: 13.03.20 בשעה 0:51
ראש הממשלה נתניהו ויו"ר 'כחול לבן' גנץ שוחחו הערב בניסיון להקים ממשלת חירום לאומית בעקבות מצב החירום בישראל ממשבר הקורונה: נתניהו לגנץ: "תומכי טרור לא יכולים להיות חלק מהממשלה – לא בשגרה ולא בחירום."

כשבועיים לאחר הבחירות: ראש הממשלה נתניהו שוחח הערב עם יו"ר 'כחול לבן' גנץ בניסיון להקים ממשלת חירום לאומית. בשיחה אמר ראש הממשלה לח״כ גנץ, לאור התפשטות מגפת הקורונה בעולם ובארץ זה הזמן להחלטות של מנהיגים. לכן רה״מ חזר והזמין את ח"כ גנץ לפגישה מידית במטרה להקים מיד ממשלת חירום לאומית.

ראש הממשלה הבהיר בשיחה כי תומכי טרור לא יכולים להיות חלק מהממשלה – לא בשגרה ולא בחירום. ראש הממשלה ממתין לתשובתו החיובית של גנץ.", נמסר בהודעת ראש הממשלה לאחר השיחה.

מטעמו של יו"ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ נמסר בתגובה לאחר השיחה עם נתניהו: "גנץ הציע לו לקיים עוד הלילה פגישה בין צוותי המו"מ בכדי לבחון הקמת ממשלת חירום לאומית רחבה, בכדי להיאבק בהתפשטות נגיף הקורונה. גנץ הודיע לנתניהו, כי בכל מקרה, בכוונתו לסייע בכל פעולה הקשורה בטובת הציבור בנושא זה. נתניהו טרם השיב לגנץ נכון לשעה זו". נמסר בהודעת גנץ.

מוקדם יותר הערב הבהיר גנץ כי יהיה מוכן לדון על הקמת ממשלת חירום, בתנאי שגם הרשימה המשותפת תשתתף בממשלה: "לאור המצב, נהיה נכונים לדון בהקמת ממשלת חירום לאומית רחבה שתכלול נציגות של כל חלקי הבית. נעשה כל מאמץ בכדי לקדם מהלך זה למען אזרחי ישראל ומדינת ישראל."

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

עושה באזז

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

תיעוד: נעצרו ערבים חשודים בשפיכת קפה על יהודי

ישראל 2021

איום בתביעה: הזוג נתניהו דורשים מיליון שקל מאולמרט

השפל לשיא

נעצר: ביזה את בית המשפט ופרסם בטיקטוק

אין הרתעה

הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

צפו: שירה איסקוב ועדי גוזי הדליקו משואה

עצמאות שמח ישראל