קורבן טרור

נתן מאיר: "מתבייש בשבילך שבאת לנחם אותנו!"

תמונה – אלבום משפחתי
בעקבות תמיכת הרשימה המשותפת ביו"ר 'כחול לבן' גנץ, נתן מאיר, בעלה של דפנה מאיר הי"ד שנרצחה באכזריות לעיני ילדיה בביתה בעותניאל, תוקף בחריפות את ח"כ בוגי יעלון: "במשמרת שלך כשר ביטחון חדר מחבל פלסטיני אלי הביתה ורצח את דפנה שלנו! עכשיו, אתה מבקש משמרת נוספת בתמיכת מעודדי הרוצח וחבריו שמסמנים ניצחון עלינו. על נפגעי הטרור!!"

בפוסט שפרסם נתן מאיר בפייסבוק הוא כותב: "עד עכשיו נמנעתי לחלוטין מכל מילה על פוליטיקה. לא מסוגל עכשיו. אני נשרף מבפנים!. משה בוגי יעלון, במשמרת שלך כשר ביטחון חדר מחבל פלסטיני אלי הביתה ורצח את דפנה שלנו! עכשיו, אתה מבקש משמרת נוספת בתמיכת מעודדי הרוצח וחבריו שמסמנים ניצחון עלינו. על נפגעי הטרור!! אני מתבייש בשבילך שבאת אלי הביתה לנחם אותנו! נבוך מפניהם של ילדי שאלו מנהיגיו!!", כתב נתן מאיר בכאב.

הפוסט הכואב שפרסם נתן מאיר

בתיעוד שהופץ ברשתות החברתיות נראה חבר הכנסת אחמד טיבי כשהוא מסמן "וי" לעבר המשפחות השכולות שעמדו מחוץ לבית הנשיא במחאה על שיתוף הפעולה עם תומכי הטרור מהרשימה המשותפת / שר הביטחון נפתלי בנט הגיב בזעם: "אחמד טיבי, אתה מנוול שטני"

ראש הממשל נתניהו הגיב: "אחמד טיבי ממליץ על גנץ, יוצא מבית הנשיא ומעליב משפחות שכולות שילדיהן נרצחו על ידי מחבלים. בושה וחרפה. אני מתבייש. בשמכם, אני מצפה מגנץ וליברמן לגנות את ההתנהלות הבזויה הזאת של השותף הפוליטי שלהם."

אחמד טיבי ממליץ על גנץ, יוצא מבית הנשיא ומעליב משפחות שכולות שילדיהן נרצחו על ידי מחבלים. בושה וחרפה. אני מתבייש. בשמכם, אני מצפה מגנץ וליברמן לגנות את ההתנהלות הבזויה הזאת של השותף הפוליטי שלהם.

Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on Sunday, March 15, 2020

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!