קורבן טרור

נתן מאיר: "מתבייש בשבילך שבאת לנחם אותנו!"

בעקבות תמיכת הרשימה המשותפת ביו"ר 'כחול לבן' גנץ, נתן מאיר, בעלה של דפנה מאיר הי"ד שנרצחה באכזריות לעיני ילדיה בביתה בעותניאל, תוקף בחריפות את ח"כ בוגי יעלון: "במשמרת שלך כשר ביטחון חדר מחבל פלסטיני אלי הביתה ורצח את דפנה שלנו! עכשיו, אתה מבקש משמרת נוספת בתמיכת מעודדי הרוצח וחבריו שמסמנים ניצחון עלינו. על נפגעי הטרור!!"
קרדיט: אלבום משפחתי

18:19 | 15.03.20

בפוסט שפרסם נתן מאיר בפייסבוק הוא כותב: "עד עכשיו נמנעתי לחלוטין מכל מילה על פוליטיקה. לא מסוגל עכשיו. אני נשרף מבפנים!. משה בוגי יעלון, במשמרת שלך כשר ביטחון חדר מחבל פלסטיני אלי הביתה ורצח את דפנה שלנו! עכשיו, אתה מבקש משמרת נוספת בתמיכת מעודדי הרוצח וחבריו שמסמנים ניצחון עלינו. על נפגעי הטרור!! אני מתבייש בשבילך שבאת אלי הביתה לנחם אותנו! נבוך מפניהם של ילדי שאלו מנהיגיו!!", כתב נתן מאיר בכאב.

הפוסט הכואב שפרסם נתן מאיר

בתיעוד שהופץ ברשתות החברתיות נראה חבר הכנסת אחמד טיבי כשהוא מסמן "וי" לעבר המשפחות השכולות שעמדו מחוץ לבית הנשיא במחאה על שיתוף הפעולה עם תומכי הטרור מהרשימה המשותפת / שר הביטחון נפתלי בנט הגיב בזעם: "אחמד טיבי, אתה מנוול שטני"

ראש הממשל נתניהו הגיב: "אחמד טיבי ממליץ על גנץ, יוצא מבית הנשיא ומעליב משפחות שכולות שילדיהן נרצחו על ידי מחבלים. בושה וחרפה. אני מתבייש. בשמכם, אני מצפה מגנץ וליברמן לגנות את ההתנהלות הבזויה הזאת של השותף הפוליטי שלהם."

אחמד טיבי ממליץ על גנץ, יוצא מבית הנשיא ומעליב משפחות שכולות שילדיהן נרצחו על ידי מחבלים. בושה וחרפה. אני מתבייש. בשמכם, אני מצפה מגנץ וליברמן לגנות את ההתנהלות הבזויה הזאת של השותף הפוליטי שלהם.

Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on Sunday, 15 March 2020

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים