באזזנט

תמונה – ישראל ביתנו

הצבעה חשאית

הנקמה: ליברמן הגיש הצעת חוק לפסילת נתניהו

מפלגת 'ישראל ביתנו' בראשות אביגדור ליברמן הגישו הצעת חוק ראשונה לכנסת הנכנסת, שדורשת הדחה בהצבעה חשאית נגד ראש ממשלת מעבר שהוגש נגדו כתב אישום.

שר החוץ ישראל כץ הגיב: "אחרי שחבר אתמול לבני חסותו של עזמי בשארה להקמת ממשלת מיעוט, היום, ביום השבעת הכנסת, מגיש ליברמן הצעת חוק לפסילה אישית רטרואקטיבית של בנימין נתניהו מלכהן כראש ממשלה. פשוט מדהים, אביגדור מה קרה לך? איך נעשית מומר כזה?"

יו"ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ, שוחח עם יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה בעקבות קבלת המנדט מהנשיא. גנץ אמר לו כי כחול לבן בראשותו מחויבת להקים ממשלה שתשרת את כלל אזרחי ישראל.

כזכור, העיתונאית דנה וויס חשפה בערוץ 12, כי לטענת מקורבי ליברמן, נתניהו עומד מאחורי תלונות אנונימיות שהוגשו נגדו ונגד בנו לרשויות המס והמשטרה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.