סערה ברשת

ש"ס

שר הפנים דרעי: "דנה ויס ראויה לכל גינוי על דבריה"

יו"ר ש"ס אריה דרעי מגיב בחריפות נגד מגישת הטלוויזיה דנה ויס, שהעירה לראש הממשלה נתניהו שאמר "בעזרת השם" במהלך ראיון בערוץ 12: "דנה ויס ראויה לכל גינוי על דבריה" / דנה ויס בתגובה: "בשולי הראיון עם נתניהו, מוצאת לנכון להבהיר את המובן מבחינתי"
21:11 | 21.03.20

במהלך ראיון של ראש הממשלה נתניהו לדנה ויס בערוץ 12, אמר נתניהו כי "צריך להתפלל לבורא עולם שהמגפה תסתיים מהר". דנה וייס העירה בתגובה: "התשובה נמצאת יותר במכון ויצמן". רה"מ לא נשאר חייב והגיב: "גם במכון ויצמן מתפללים לבורא עולם".

שר הפנים אריה דרעי הגיב בחשבון הטוויטר שלו: "מזעזע שבערוץ 12 שבמדינת היהודים, קוטעת המראיינת דנה ויס את ראש ממשלת ישראל שאומר בעזרת השם ומעירה לו באופן מזלזל ובוטה. האמירה הזאת מצטרפת לדיווח של ויס מפי ״גורם ממשלתי״ עלום כי החרדים הם שגורמים להתגברות מחלת הקורונה. דנה ויס ראויה לכל גינוי על דבריה"

לאחר הסערה ברשת, הגיבה דנה וויס בציוץ בטוויטר: "בשולי הראיון עם נתניהו, מוצאת לנכון להבהיר את המובן מבחינתי – גם הערב, מאמינה בזכותו של כל אדם להאמין אמונה שלמה במה שהוא בוחר להאמין. כל כוונתי הייתה להדגיש את מקומם של אנשי ונשות המדע בפתרון המשבר הגדול שתוקף את העולם כולו. סליחה למי שנפגע והבין אחרת. שבוע טוב והעיקר הבריאות!"

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

צפו בוידאו

בניגוד לתקנות

נדיר

בניגוד לתקנות?

כישלון לימין

קרב פוליטי

הפתעה בבריכה

על מסיכה

בחשד להסתה

זעם חרדי

זעקת העצמאים

התפתחות דרמטית

סיבוך נדיר

רוצה את בנט

סערה בנגמ"ש