מחשש להתפשטות

לשכת רה"מ

החמרה בהוראות: ישראל נערכת לסגר

בתום דיון סוער, החליט ראש הממשלה נתניהו ובכירי משרד הבריאות על החמרת התקנות מחשש להתפשטות הנגיף, זאת בעקבות הזלזול הציבורי בהנחיות של משרד הבריאות. כל הפרטים
19:48 | 23.03.20

ראש הממשלה נתניהו נפגש היום עם שורה של בכירי המשק, שר הבריאות יעקב ליצמן, שר האוצר משה כחלון ומנכ"לי המשרדים לדיון סוער על בקשת משרד הבריאות להטיל סגר מלא למשך שבעה ימים, למרות התנגדות משרד האוצר מחשש שזה ייפגע משמעותית במשק.

בהחלטות שהתקבלו בין היתר, סגירה מוחלטת של התחבורה הציבורית, רשתות אופנה ומיחשוב יסגרו, משלוחי מזון יימשכו ויציאה מהבתים תהיה אך ורק לרשתות המזון בתי המרקחת וספורט בזוגות או לטיול קצר עם בעלי חיים.

בנוסף, היציאות לצורך ספורט תוגבל סביב מקום המגורים בלבד ועם הילדים רק בסמוך לבית מה שיחייב יציאה עם ת.ז. לצורך אימות כתובת מגורים.

נכון לעכשיו, מספר הנדבקים לפי משרד הבריאות עומד על 1,238. רק היום מהבוקר התווספו 167.ביניהם 24 חולים קשה, מספר המחלימים מתחילת התפרצות הנגיף בארץ עומד על 37 חולים.

שיעור המובטלים מכלל המועסקים בישראל מאז משבר הקורונה זינק ועומד על 17.6%.

מוקדם יותר הערב הפגינו עשרות פעילי שמאל מול הכנסת, למרות ההוראות של משרד הבריאות האוסרת על התקהלות.יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה הצטרף גם הוא למפגינים.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אכיפה בררנית

מהומות הקורונה

מהומות הקורונה

23:54 | 11.07.20

סערה ברשת

תיעוד

הראשונה במשותפת

סומכים על נתניהו?

איפה הכסף?

בניגוד לתקנות

נדיר

בניגוד לתקנות?

כישלון לימין

קרב פוליטי

הפתעה בבריכה

חשש שנדבק

על מסיכה