באזזנט

תמונה – צילום מסך

סיבוב פרסה

כמעט סגר: בוריס ג'ונסון לאזרחים "הישארו בבית"

ראש ממשלת בריטניה קורא לאזרחים בנאום חרום עקב התפשטות הקורונה, כי הוא מטיל עוצר מלא: "אני אומר היום לאזרחים. הישארו בבית. תצאו רק לקניות אם יש בכך נחיצות". צפו

בעקבות עלייה דרמטית בהתפשטות הקורונה באנגליה, הודיע הערב ראש הממשלה בוריס ג'ונסון כי יוטל עוצר על המדינה. מוקדם יותר דווח על 335 מתים חדשים מנגיף הקורונה, ומעל 6000 נדבקים חדשים באנגליה רק ביממה האחרונה.

בנאום חירום ששודר הערב בטלוויזיה הבריטית הודיע ג'ונסון עלך ההחמרות וביקש מהאזרחים לא לצאת מהבית,, לא לשהות יחד יותר משני אנשים, תותר יציאה רק לצורך קניית מוצרים חיוניים, או נסיעה הלוך וחזור בלבד לעבודה. כל החנויות לבילוי וספורט ייסגרו. המשטרה תסייר בשכונות ובמקומות הבילוי לבצע אכיפה באמצעות קנסות כבדים ועונשי מאסר.

אלדד יניב לנתניהו: "בוריס ג׳ונסון עצר בחריקת בלמים מהמדיניות המטורללת שלו והכניס את לונדון לעוצר של שלושה שבועות, כי היא בדרך להיות איטליה+++. אלוהים אדירים, למה אתה מחכה נתניהו? שינסחו צווים? שנדהר לתהום כמו אנגליה? איטליה? תכניס כבר את המדינה לסגר ותשלח לכולם צ׳קים לחג ותוריד מס ל-0 עד סוף שנה"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.