צו סגירה

צפו בפשיטה: 2 בתי קפה ונרגילות נסגרו

תמונה – דוברות המשטרה
צו סגירה מנהלי ל-30 יום הוצא לבית קפה ונרגילה בכפר טוראן בצפון, לאחר ששב ואפשר התקהלות של לקוחות במקום. צפו בפשיטה המשטרתית

2 בתי קפה ועישון נרגילות שפעלו בניגוד לתקנות החירום וסיכנו את בריאות האזרחים – נסגרו ביומיים האחרונים. במהלך הפעילות, הבחינו השוטרים כי בית קפה בו ניתן גם לעשן נרגילות בכפר טוראען פתוח ויש בו מבקרים למרות שהוזהר מספר ימים קודם לכן.

בעל העסק (31, טוראן) זומן לתחנת המשטרה לשימוע ובסיומו הורתה מפקדת התחנה על צו סגירה מנהלי של בית העסק למשך 30 ימים בהתאם לצו החירום.

גם שלשום במהלך הפעילות לבלימת התפשטות נגיף הקורונה, הבחינו השוטרים כי בית קפה בו ניתן גם לעשן נרגילות בכפר כנא פתוח ויש בו מבקרים למרות שהוזהר מספר ימים קודם לכן – בעל העסק (40, כנא) זומן לשימוע ובסיומו מפקדת התחנה סגרה גם אותו בצו מנהלי למשך 30 ימים בהתאם לצו החירום.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.