מגפת תאונות הדרכים

קשת, הכוכב הבא

אושר דוידיאן מ"הכוכב הבא לאירוויזיון" נהרג בתאונת דרכים

דוידיאן שהתמודד בעונה הקודמת של תוכנית הריאליטי "הכוכב הבא לאירוויזיון" נהרג היום בתאונת דרכים. דוידיאן היה בן 25 במותו.
באזזנט >
23:55 | 29.03.20

אושר דוידיאן שהיה מוגבל בעקבות מחלת אוסטאוגנזיס אימפרפקטה ממנה סבל, השתתף בתוכנית המוזיקה בשנה שעברה. הוא היה בעליה של גלידריה בעיר נתיבות ומרותק לכיסא גלגלים מלידה.

על פי דיווחי מגן דוד אדום, בשעות הצהריים היום (ראשון), עבר דוידיאן תאונת דרכים עצמית בכביש 25 סמוך לברוש. הפרמדיקים מצאו את דוידיאן ללא סימני חיים וקבעו את מותו במקום. דוידיאן בן 25 במותו הותיר אחריו הורים וסבים.

ראש המועצה האזורית 'מרחבים' שי חג'ג', ספד לדוידיאן בעמוד הפייסבוק שלו וכתב: בעיצומם של הימים הלא קלים האלה, הגיעה אלינו היום הידיעה הקשה והכואבת כל כך – אושר דוידיאן חברנו נהרג בתאונת דרכים. אושר, כשמו, היה איש שהסב נחת רוח ושמחה לרבים. הוא לא נכנע לנכותו. בוגר תיכון מרחבים, הופיע וקצר הצלחה בתכנית כוכב נולד והיה אהוב על כל מכיריו. אנחנו שותפים לכאב של הוריו, משה ורוזה, ושל שלמה ומרים, סבו וסבתו של אושר, ולכאבם של המשפחה המורחבת, החברים ומושב פטיש. נפרדים מאושר בצער עמוק. שירת חייו של אושר, שריגשה אותנו כל-כך, באמצע נפסקה".

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

דקר ונעצר

תיעוד וידאו

מצטרפים לחמאס

סאטירה או הסתה?

26,257 נדבקים

מכחיש קורונה

פריצה מכוונת?

ממשלה קרועה

קרב ברשת

קואליציה קרועה

סערה ברשת

נתניהו מאשים

ממשלה קרועה

מלחמה בטרור

ירי בנגמ"ש