מגפת תאונות הדרכים

אושר דוידיאן מ"הכוכב הבא לאירוויזיון" נהרג בתאונת דרכים

תמונה – קשת, הכוכב הבא
דוידיאן שהתמודד בעונה הקודמת של תוכנית הריאליטי "הכוכב הבא לאירוויזיון" נהרג היום בתאונת דרכים. דוידיאן היה בן 25 במותו.

אושר דוידיאן שהיה מוגבל בעקבות מחלת אוסטאוגנזיס אימפרפקטה ממנה סבל, השתתף בתוכנית המוזיקה בשנה שעברה. הוא היה בעליה של גלידריה בעיר נתיבות ומרותק לכיסא גלגלים מלידה.

על פי דיווחי מגן דוד אדום, בשעות הצהריים היום (ראשון), עבר דוידיאן תאונת דרכים עצמית בכביש 25 סמוך לברוש. הפרמדיקים מצאו את דוידיאן ללא סימני חיים וקבעו את מותו במקום. דוידיאן בן 25 במותו הותיר אחריו הורים וסבים.

ראש המועצה האזורית 'מרחבים' שי חג'ג', ספד לדוידיאן בעמוד הפייסבוק שלו וכתב: בעיצומם של הימים הלא קלים האלה, הגיעה אלינו היום הידיעה הקשה והכואבת כל כך – אושר דוידיאן חברנו נהרג בתאונת דרכים. אושר, כשמו, היה איש שהסב נחת רוח ושמחה לרבים. הוא לא נכנע לנכותו. בוגר תיכון מרחבים, הופיע וקצר הצלחה בתכנית כוכב נולד והיה אהוב על כל מכיריו. אנחנו שותפים לכאב של הוריו, משה ורוזה, ושל שלמה ומרים, סבו וסבתו של אושר, ולכאבם של המשפחה המורחבת, החברים ומושב פטיש. נפרדים מאושר בצער עמוק. שירת חייו של אושר, שריגשה אותנו כל-כך, באמצע נפסקה".

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.