127 אלף

דוברות המשטרה

תיעוד: קנסות למתפללים במאה שערים

כוחות משטרה מתוגברים פשטו גם הבוקר על שכונת מאה בירושלים בניסיון לאכוף את האיסור על התקהלות אסורה. נרשמו מעל 25 דו"חות על סך 5000 ש"ח בגין הפרת צו בריאות העם, ו 5 דו"חות על סך 500 ש"ח בגין הפרת הצו מעל 100 מטר ממקום המגורים. צפו בפשיטה
12:27 | 30.03.20

כוחות משטרה מתוגברים פועלים החל משעות הבוקר בשכונת מאה שערים בירושלים, על מנת לאכוף את הנחיות צו בריאות העם ורשמו עשרות קנסות למפרי צו בריאות העם האוסר על התקהלות למעלה מעשרה אנשים.

מרבית בתי העסק והציבור המתגורר באזור נשמע להנחיות, אך יחד עם זאת זיהו במשטרה שעדיין ישנו קומץ קטן מתושבי האזור שמפרים את ההנחיות ומסכנים את בריאות הציבור, תוך שעשרות מהם מתפללים ומתרכזים יחד במקומות סגורים.

בשעות הבוקר המוקדמות פשטה המשטרה עם כוחות מתוגברים באיזור מאה שערים, במהלכה הוציאו ופיזרו השוטרים עשרות ומאות שהתגודדו יחד בבתי כנסת ושטיבלך. עד כה נרשמו מעל 25 דו"חות על סך 5000 ש"ח בגין הפרת צו בריאות העם בגין התקהלות אסורה ו 5 דו"חות על סך 500 ש"ח בגין הפרת הצו מעל 100 מטר ממקום המגורים. 4 נעצרו ועוכבו לחקירה.

תיעוד: קנסות למתפללים במאה שערים

בנוסף, אתמול ערכה המשטרה שימוע שנערך לשטיבלך ברחוב זוננפלד, במהלכו הוחלט לסגור את המקום למשך 30 יום, לאחר שבעליו הפר את הנחיות צו בריאות העם.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

סיבוך נדיר

רוצה את בנט

סערה בנגמ"ש

נורה כתומה

זעם חרדי

חרדים ומסיכות

אכיפה בררנית

יהי זכרו ברוך

2020 בעיצומה

נקלט במצלמות

תיעוד משטרתי

תיעוד משטרתי

13:35 | 06.07.20

הבטחות

משרד מוגבל

שימו לב

כתר הקורונה