באזזנט

קרדיט תמונה: צילום: Dr. Avishai Teicher, רשיון חופשי ויקיפדיה

כוננות לסגר

אימה בבני ברק: 40% מהתושבים חולים, הממשלה תטיל סגר?

מנכ"ל מכבי שירותי בריאות, פרופ' רן סער, הציג בדיון בכנסת נתונים מבהילים על כמות החולים בעיר בני ברק, כאשר לפי הערכתו ישנם כ-75,000 חולים: "אם לא נערך כמו שצריך, נמצא את עצמנו עם הרבה מאוד מתים בעיר"

העיר בני ברק לקראת סגר.

העיתונאי ברק רביד דיווח כי הממשלה תתכנס בשעה 16:30 לאשר תקנות חירום להטלת סגר על בני ברק, וזאת בעקבות דבריו של פרופ' סער על מצב התחלואה בעיר.

בדיון שנערך היום (חמישי) בועדת הקורונה בכנסת, בראשות ח"כ שלח, מנכ"ל מכבי העלה נתונים מחמורים ומדאיגים על מצב התחלואה מקורונה בעיר בני ברק.

לדברי פרופ' רן סער, מנכ"ל קופת החולים מכבי, ההערכה היא כי 38% מתושבי בני ברק הנם חולי קורונה, מספר עצום של 75,000 איש.

סער הוסיף כי הוא קורא לכל הגורמים האחראיים "אני קורא מפה לכל הגורמים האחראיים להציב משטרה שם לקראת ערב הפסח. אחרת המצב שם ילך ויורע. בני ברק היא עיר עם אחוז אוכלוסייה מבוגרת גבוה. אם לא נערך כמו שצריך, נמצא את עצמנו עם הרבה מאוד מתים בעיר".

יו"ר הוועדה, חבר הכנסת עופר שלח, אמר כי ההערכה לפיה צפויים בבני ברק 75,000 חולי קורונה "מעוררת דאגה ומחייבת פעולה מיידית".

לדבריו, קופות החולים מעידות כי הציבור החרדי נרתע מלעבור בדיקות לפני פסח וכי ההחלטות בדרג הממשלתי לוקות בחסר ומושפעות משיקולים פוליטיים.

"ראש הממשלה חייב להתנער מכל שיקול זר", אמר שלח והוסיף כי על נתניהו "לפעול מיידית, באופן מאסיבי וממוקד לטיפול בבני ברק".

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 12 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני יום 1
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 12 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני יום 1

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.