לקריאה לחצו

מרב מיכאלי: אכנס לקואליציה על כרחי

תמונה – מיכאלי בוידאו. צילום מסך
חברת הכנסת מרב מיכאלי שמתנגדת בחריפות לכניסת העבודה לקואליציה, הפתיעה הבוקר כשהודיעה שלא תתפלג ממפלגת העבודה ותיכנס על כורחה לקואליציה: "לא אני זו שהפרתי את ההתחייבות לבוחרות ולבוחרים"

לאחר הדיווחים על מו"מ מתקדם בין יו"ר העבודה עמיר פרץ וח"כ איציק שמולי על כניסה לממשלת נתניהו, הפתיעה מרב מיכאלי שמתנגדת למהלך כי תיכנס לקואליציה.

בראיון הבוקר (ראשון) לגלי צה"ל, אמרה מיכאלי כי לא תתפלג ממפלגת העבודה, על אף הצעות ממפלגת מרצ: "העבודה היא הבית שלי", אמרה מיכאלי, והוסיפה כי "לא אני זו שהפרתי את ההתחייבות לבוחרות ולבוחרים".

לדבריה, תיכנס לקואליציה בעל כרחה.

מיכאלי שידועה בהתנגדותה לכניסת העבודה למפלגה, וניסתה אף לעצור את כניסת גנץ לממשלת נתניהו, הבהירה בחשבון הטוויטר שלה כי "לא תהיה חלק מקואליציית נתניהו בשום צורה", והוסיפה כי "כל מי שחושב שהעניין חתום וגמור שתחשוב שוב".

מיכאלי מתכוונת לכנס את ועידת מפלגת העבודה דרך הדיגיטל כדי למנוע את כניסת העבודה לממשלה.

במכתב חריף ששלחה שבוע שעבר ליו"ר המפלגה, ומקורבה, עמיר פרץ, כתבה מיכאלי "סיעת העבודה עלולה לעשות את הטעות הנוראית ולהצטרף לממשלת הימין הקיצוני של הנאשם נתניהו", והוסיפה: "אני מקווה שאין כך הדבר והשמועות יתבררו כאוויר חם של מבקשי רעתנו".

בדרך לממשלה? עמיר פרץ מפרק את האיחוד עם מרצ

 

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.