"גם לי יחסר המופלטות"

לשכת רה"מ/לע"מ

נתניהו מתנצל על שאירח את בנו, עוצר גם במימונה

ראש הממשלה נתניהו הכריז על ההחמרות לקראת שביעי של פסח והמימונה: סגר על התנועה יחל ממחר בשעה 17:00 ועד יום חמישי בבוקר ולא תתאפשר יציאה מהיישובים. על אירוח בנו אבנר בליל הסדר: "ראוי היה להחמיר" | צפו:
באזזנט >
21:00 | 13.04.20

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מסר לפני שעה קלה הערב (שני) הצהרה על משבר הקורונה: "אין הפוגה במאבק הלאומי", אמר נתניהו ותיאר זאת כקרב איתנים בין סיכויי הצלחה לסכנת הכישלון.

נתניהו התייחס להתרופפות שחלה בעם במשמעת להנחיות משרד הבריאות: "זה דבר טבעי, אבל אין ברירה. קצב ההדבקות במגמת שיפור מתמדת ונמוך ביחס לרוב המדינות בעולם, בשיעור התמותה, שיעור המונשמים, החולים הקשים וכך גם במספר הבדיקות היחסי שלנו. אבל אם ניסוג לפני הזמן, אנחנו עלולים לשלם מחיר כבד בחיי אדם".

על ההגבלות הצפויות בחג שני, אמר נתניהו כי הממשלה תאשר מגבלות תנועה נוספות במהלך החג שיחולו החל ממחר בשעה 17:00 ועד יום חמישי בשעה 5:00 ותיאסר היציאה מהערים.

נתניהו הפציר באזרחי ישראלי לחגוג את חג שני של פסח והמימונה בחוג משפחתי מצומצם, כפי שהיה בליל הסדר.

המאפיות שימכרו חמץ לאחר הפסח יפתחו ביום חמישי לפנות בוקר, והמשטרה תונחה למנוע התנפלות והתקהלות.

נתניהו על אירוח בנו בליל הסדר "ראוי היה להחמיר"

על הפרת ההנחיות שלו עצמו כאשר אירח את בנו אבנר בליל הסדר, אמר נתניהו: "הוא נמצא בבית כל יום שעות ספורות וישן בדירה צמודה שנמצאת במתחם המאובטח בבית ראש הממשלה".

לדבריו, "התעוררה ביקורת בציבור וראוי היה להחמיר גם בעניין הזה כמו שאני החמרתי בבידוד שלא הייתי מחוייב לו".

נתניהו התייחס בסוף דבריו לדיווחים על פיצוץ המו"מ עם כחול לבן: "עושים מאמצים להקים ממשלת אחדות, גם אם הדבר לא יקרה עד חצות (פקיעת המנדט של בני גנץ), נוסיף לעשות כל מאמץ לקדם את האחדות שהמדינה זקוקה לה בימים אלו".

 

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

הביצה סוערת

נקלט במצלמות

הסתה?

תגובות זועמות

תיעוד ראשוני

עימות בוטה לצפייה

יותר מדיי הפגנות

תגובה לאמדורסקי?

כך זה נראה

סכנה לציבור

אזהרת קללות קשות

דרמה בכנסת

נקמה?

"מודה ועוזב ירוחם"

זעם חרדי