באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

"אתה לא ראוי"

עימות סוער: "אתה לוקח כסף, שקרן תשתוק"

חברי הכנסת מאיר כהן ויועז הנדל, עד לא מזמן היו חברים ושותפים למפלגת "רק לא ביבי", בחילופי עלבונות במהלך דיון סוער בוועדת הכנסת: "אתה רוקם מזימות אתה לוקח כסף, אתה שקרן". / לפיד: "גנץ לא ראוי להיות ראש ממשלה". צפו

במהלך דיון סוער על הצעת חוק יסוד הממשלה החדשה, התפרץ ח"כ מאיר כהן מיש עתיד על ח"כ יועז הנדל שפרש לא מזמן יחד עם ח"כ גנץ לטובת ממשלת נתניהו.

מאיר כהן: "אתה בא לכאן ואתה מטיף מוסר אתה לא מתבייש, גזען שכמוך?

יועז הנדל: תגיד אני צריך לקבל ממך ממוסר?

מאיר כהן: לא, אתה צריך לשתוק, אחד כמוך צריך לשתוק. אתה יודע מה, אתה אחרון הערכיים, אתה רוקם מזימות אתה לוקח כסף, אתה שקרן. תראה מה עשו לאורלי לוי. ואתה עשו ממך ערכי, גזלן שכמוך. מה אתה בכלל מדבר? תתבייש לך מי שגונב כסף זה אתה, אין לך מה לגיד אתה אומר גונבים כסף"

יועז הנדל: אתה בנאדם לא ראוי

ח"כ יאיר לפיד תקף את יו"ר כחול לבן בני גנץ בראיון: "בני גנץ לא ראוי להיות ראש ממשלה, הוא קרס"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.