באזזנט

קרדיט תמונה: אילוסטרציה: באזזנט

יצא לפיד

ההתאבדות בשוק: "לא קשור למצב הבעייתי"

בדיווח דרמטי שפורסם הערב ב'גלי צה"ל' דווח, כי סוחר בשוק מחנה יהודה בירושלים שם קץ לחייו לאחר שנקלע למשבר כלכלי בעקבות מגבלות על העסקים בתקופת הקורונה. העיתונאי יוסי אלי מרשת 13 מתח ביקורת על ח"כ לפיד: "לא אכנס לפרטי האירוע, אגיד רק שזה לא קשור למצב הבעייתי בסגירת העסקים"

העיתונאי יוסי אלי מחדשות 13 חושף הערב את הסיפור האמיתי מאחורי הדיווח הדרמטי על סוחר בשוק מחנה יהודה ששם קץ לחייו בעקבות משבר כלכלי אליו נקלע בימי הקורונה.

בציוץ שפרסם כותב אלי בביקורת על ח"כ לפיד שהשתמש במקרה העצוב שככל הנראה התברר כלא נכון: "חברים. לא אכנס לפרטי האירוע של ההתאבדות. כי המשפחה ביקשה שלא לפרסם כלום על המקרה. אגיד רק שזה לא קשור למצב הבעייתי בסגירת העסקים. אבל הנה לכם דוגמא איך פוליטיקאים (ולפיד לא היחיד) שמצייצים בלי לבדוק נסיבות. וזה הופך לאייטם כאש בשדה קוצים כעובדה כמעט מוגמרת. אה ויש גם את המשפחה, שביקשה בכל לשון של בקשה לא להתעסק עם זה!!!", כתב אלי.

ראש עירית ירושלים משה ליאון הגיב גם הוא בזעזוע: "מזועזע וכואב מהבשורה. קורא לממשלה לפתוח מיד את השוק. כל עיכוב עשוי לעלות בחיי אדם!"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.