באזזנט

קרדיט תמונה: צילום מסך

עצמאות 72

"מה היא קשורה": הרשת מגיבה להופעת שרה נתניהו בקליפ העצמאות

הרשת מגיבה בהפתעה להופעת הגברת שרה נתניהו במהלך קליפ העצמאות ששודר והוקלט לפני מספר ימים בעקבות מגבלות הקורונה. "יש בנו אהבה. מה שרה נתנהיו קשורה?". צפו בתגובות

ח"כ תמר זנדברג צייצה: "אפילו יולי אדלשטיין ניהל קרב מול נתניהו כדי לשמור על פרוטוקול הטקס שבו נואם רק יו״ר הכנסת ולא ראש הממשלה. גנץ אפילו לא צייץ"

הגולשים ברשת לא נשארו אדישים והגיבו בשלל תגובות ציניות ומייאשות. איש הפרסום איתי בן חורין הגיב: "כמה פאטתי צריך להיות מקבלת ההחלטות בכדי לדחוף תמונה של שרה נתניהו בתוך קליפ אחדות ישראלי. מי יותר נואש? היא או מירי רגב". יותם הגיב: "יש בנו אהבה. מה שרה נתניהו קשורה? מה?"

יועץ התקשורת איציק אלרוב צייץ: "בשביל הבועה הזו ואלו שיבואו אחריה הזיזו את ועדת טקסים וסמלים ממשרד התרבות. מביך ומביש."

העיתונאי יובל קרני צייץ: "יש מצב שבטקס הדלקת המשואות עפו בועות באוויר ובאחת מהן גם ראינו את דמותה הזוהרת של הגברת נתניהו? או שלא ראיתי טוב?. הגולש אברהם הגיב לו: "השנאה הפתולוגית העיוורת והחולנית למשפחת נתניהו גורמת לאנשים מסוימים הזיות ומשבשת להם את שיקול הדעת"

יוסי סמירה הגיב: "זה מדהים איך גם בטקס בלי קהל מירי רגב דואגת שיהיו 27939 קלוז-אפים על תמונות של שרה נתניהו. איכס". זוהר ישראל הגיב: "סיכום החלק הראשון: נתניהו – נאום בחירות. גנץ – ניסיון לשכנוע עצמי שזה בסדר להיכנס לממשלה.

נופר נעים הגיב: "צופה בטקס. ראיתי את הפרסומת לביבי, ואח"כ הופעת אורח של שרה רעייתו בקליפ "יש לי אהבה והיא תנצח". נראה לי שרשמית אנחנו חיים בדיקטטורה. חג שמח!"

https://twitter.com/yossisam1/status/1255183640562225152?s=20

https://twitter.com/Dotanra/status/1255185039744208898?s=20

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

הגב לפוטין

לפני 29 דקות

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

הגב לפוטין

לפני 29 דקות

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים

אלימות נגד נשים

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.