באזזנט

תמונה – צילום מסך כאן 11

אל תפספסו

צפו בגאווה: סבתא ריינה שריגשה את ישראל

אוהבת לעזור: מדליקת המשואה הגברת ריינה אביטבול, בת כ 92 מירושלים, הצליחה לרגש את המדינה בנאומה בטקס הדלקת המשואות בהר הרצל לרגל יום העצמאות ה 72 של מדינת ישראל.

גאווה לאומית: מדליקת המשואה מתנדבת עשרות שנים בבית החולים 'שערי צדק' בירושלים. בנאומה המרגש אמרה ריינה: "אני ריינה אביטבול, בת חנה ומסעוד לוי בן סיטון ז"ל, עלינו ממרוקו עם 10 ילדים מתוך אהבה גדולה לישראל כי אני ציונית, משיאה משואה לכבוד בית החולים 'שערי צדק' איפה שאני מתנדבת ולכבוד כל המתנדבים.

"אני אוהבת לעזור, זו מצווה גדולה לעולם הבא. תלכו להתנדב ותישארו שמחים כמוני. אלוקים ייתן לכל החולים כוח ובריאות ולתפארת מדינת ישראל".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.