עוד תביעה

מטורללים? תביעת ענק נגד יאיר נתניהו

מפגיני מחאת הדגלים השחורים הגישו לבית המשפט תביעת לשון הרע בסך חצי מיליון ש"ח נגד יאיר נתניהו, לאחר שכינה אותם זומבים ומטורללים בציוצים שפרסם בחשבון הטוויטר שלו.
קרדיט: אינסטגרם יאיר נתניהו

15:40 | 10.05.20
תביעה בסך חצי מיליון ש"ח נגד יאיר נתניהו

עמותת "חוזה חדש" הגישה לבית משפט השלום בתל אביב תביעת לשון הרע בסך חצי מיליון שקלים נגד יאיר נתניהו. זאת בעקבות פרסומים שלו ברשתות החברתיות נגד פעילי ההפגנות.

בתביעה שהוגשה לבית המשפט, טוען עו"ד גונן בן יצחק, כי יאיר נתניהו כינה את קבוצת המפגינים זומבים, מטורללים ועוד שלל כינויים, ואמר כי הם מזכירים לו "את החולצות החומות" ובכך לטענתם השווה אותם לפלוגת הסער הנאציות.

בציוץ שפרסם יאיר נכתב: "זה פשוט לא יאמן שלא מראים את זה בתקשורת. הקרנות שוכרות את "המפגינים" בתשלום ב"הפגנות" השמאל ובוחרים אותם בפינצטה. לוקחים את האנשים הכי מטורללים, אלימים ועם בעיות פסיכוטיות קשות. בהפגנות השמאל צורחים במגפון קללות, גסויות, אלימות, סיסמאות פשיסטיות וסתם צווחות פסיכוטיות חסרות פשר. הם נכנסים לתוך טראנס משתוללים כמו משוגעים. אם לשמאל מותר לזהות תהליכים אז גם לי מותר. הם מזכירים לי את הבריונים של החולצות החומות. פשוט אותה קבוצה של זומבים מטורללים שעובדים בתשלום בהפגנות קבועות כל פעם עם כותרת אחרת, 'כל מוצ"ש אצל היועמ"ש' Crime' 'Minister' הדגלים השחורים' הכל מגיע מאותו מימון אירופי זר, סורוס, הפדודפיל אפשטיין ואהוד ברק. מרעילי בארות ומהנדסי תודעה תשקורתיים!!!", כתב יאיר נתניהו בציוץ בטוויטר.

בעקבות הציוץ, פנתה התובעת אל הנתבע באמצעות בא כוחו ודרשה ממנו להתנצל ולמחוק את הדברים, אלא שהנתבע העדיף להתעלם מפניות התובעת ולא טרח לענות למכתב הח"מ.

עוד נטען בכתב התביעה, כי הנתבע יאיר נתניהו בחר גם שלא למחוק את הציוץ והוא מתנוסס בחשבון הטוויטר של הנתבע עד לרגע זה.

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים