קרדיט תמונה: צילום מסך ערוץ 13

במוח ובכוח

צפו: ניסים אלפרון הצליח להשיב סוס גנוב מקלקיליה

ניסים אלפרון, מבכירי ארגוני הפשע לשעבר בישראל, חדר במהלך הלילה לכפר הערבי ברשות הפלסטינית והצליח להחזיר את הסוס היוקרתי שנגנב ממנו בשבוע שעבר.

סיפורים מהסרטים: איש העולם התחתון והעבריין הבכיר בישראל ניסים אלפרון, הגיע השבוע ללא תיאום עם כוחות צה"ל, לכפר הערבי קלקיליה כשהוא מלווה בעשרות מחייליו כדי למצוא את הסוס היקר בשווי מאות אלפי שקלים שנגנב ממנו בשבוע שעבר מביתו בישראל.

במהלך כניסת הישראלים לכפר הערבי התעוררה מהומה, ומחשש לעימותים התערבה המשטרה הפלסטינית והצליחה לאחר מספר שעות של ישיבה על כנאפה וקפה להחזיר את הסוס הגנוב לבעליו.

"הפעלנו קשרים ברשות הפלסטינית, ודרשנו לקבל את הסוס", סיפר חברו של אלפרון בראיון 'לרשת 13'.

חדשות מתחום הביזאר הערב בכתבה של ישי פורת ושלי בחדשות 13: הסוס 🐎 של העבריין המוכר ניסים אלפרון נגנב לקלקיליה לפני כשבוע מחווה של המשפחה בפתח תקוה.‏לאחר גניבת הסוס אלפרון פנה לחבר שלו, שלום, שיעזור לו לאתר אותו. שלום הוא תושב קרני שומרון שמעסיק אצלו בעסק כמה עובדים מקלקיליה.‏שלום סיפר: "אני מחובר לקלקיליה ויש לי קצת קשרים במשטרה הפלסטינית, אני בכל זאת פה בשומרון 12 שנה וניסים הוא חבר טוב. זה סוס מאוד מאוד יקר, סוס להרבעות שיש לו קו דם, קנו אותו בהרבה מאוד כסף".‏אתמול, בעוד שלום מנסה לאתר את הגנבים, בסביבות השעה 20:30 בערב אלפרון ופמלייתו מחליטים להיכנס לתוך קלקיליה לחפש את הסוס, בדיוק בשעת תום צום הרמדאן והתפילות.‏כמובן שמהר מאוד נהייתה התקהלות עד שלדברי שלום "המינהל והצבא התחננו, פשוט התחננו 'תצאו משם עכשיו'". אלפרון ופמלייתו יצאו לחכות מחוץ לקלקיליה עם כנאפה וקפה, בזמן שהמשטרה הפלסטינית איתרה את הגנב.‏המשטרה הפלסטינית הוציאה את הסוס בעודו קשור לטנדר בחבל.לסוס ולאלפרון שלום. סוף

Posted by Shaked Kedme Orbach on Thursday, May 14, 2020

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.