נוכלת או חושפת?

סערת המתים: אופירה המתקשרת נחשפת ומסתבכת

תמונה – פייסבוק אופירה המתקשרת
אופירה המתקשרת מפרסמת את התקשור המלא שערכה לעיתונאי ניר גונטז' מתוכנית הצינור שהכשיל אותה עם פרטים שגויים במהלך תחקיר מיוחד עבור תוכנית 'הצינור'. צפו

https://www.facebook.com/hazinor/videos/239971610666833/

תחקיר המתקשרת: בחשד כי היא היא משתמשת בתוכנית אגרון הפרוצה ממשרד הפנים, בו יש את פרטי אזרחי כל המדינה, העיתונאי ניר גונטז ביקר אצל המתקשרת אופירה והצליח להכשיל אותה עם נתונים שקריים. בתגובה ערכה לו המתקשרת אופירה, תקשור חינמי במקום שגם הפתיע קצת אותו.

בפוסט שפרסמה אופירה המתקשרת לאחר התחקיר ששודר, היא מפרסמת תיעוד מוקלט מהתקשור שעשתה לעיתונאי ניר גונטז' לאחר שחשף את עצמו.

"בעקבות שידור הכתבה בתכנית הצינור, בחרתי לכתוב כמה מילים אישיות מהלב. אני גם חשה צורך לשתף בתחושות שלי ולהשיב, בקצרה, לשאלות שמעסיקות אתכם ובצדק. אני מאוד נסערת, כאובה ועצובה. הכתבה הייתה ניסיון מובהק לרצח אופי. רצח קריירה ורצח נפשי של אדם.", כותבת אופירה.

"אני אומרת באופן חד וברור: אני לא משתמשת בשום מאגר נתונים או אמצעי טכנולוגי. זאת תיאוריה בלבד. תיאוריה לא נכונה. שקרית. אני לא מתנצלת, אני שלמה עם עצמי ויודעת ששיש רק אמת אחת. האמת הזאת ידועה לאלפי אנשים שהיו אצלי וחוו חוויה רוחנית מיוחדת במינה. רבים מהם מחזקים אותי בימים אלה ואני אסירת תודה. ברצוני להדגיש כי תמיד, אבל תמיד העברתי מסרים שקיבלתי מהתקשור. לא ממאגר נתונים ולא ממוחי הקודח. אני גאה בכך שהיה ביכולתי להעניק לרבים סיוע והכוונה בתחום הפרנסה, הזוגיות, המשפחה, הבריאות ועוד ועוד".

"אספר לכם כי העיתונאי שהיה אצלי, בדק אותי, מישש אותי, נגע לי בראש, בחן את האזניים. אם היה מבקש לראות את הקלסר או הטלפון הנייד שלי, לא הייתי מתנגדת. אני לא מסתירה שום דבר.

לדבריה, לאחר שהזדהה בשמו האמיתי, ערכתי לבקשתו, תקשור נוסף, הפעם בזהותו האמיתית. זה היה תקשור מדויק עם פרטים שלא מופיעים בשום מאגר נתונים. התקשור מופיע בעמוד הזה ואתם יכולים לשפוט בעצמם, תקשיבו היטב לתגובה החיובית שלו. למה בחרו בכתבה להתעלם מכך? כי זה לא מתחבר לתיאוריה שיצרו."

"לגבי התקשור בתכנית הבוקר, אסביר: לא ניתן לבצע תקשור מלא בשידור חי מפאת כמות האנשים באולפן, קוצר הזמן וריבוי אנרגיות בחדר אחד. לפעמים אני גם לא מצליחה כלל לתקשר לאנשים. אין סיבה לכך. במקרה כזה גם לא גובה תשלום. כדי שתקשור בשידור חי יצליח, אני מבצעת בדיקה מקדימה בעזרת שם פרטי ותאריך לידה, בדיוק כמו שציינתי באולפן. אני לא מסתירה שום דבר ולא מסתייעת בשום מאגר נתונים. מי שמגיע אלי לסטודיו לתקשור בארבע עיניים, לא נדרש להעביר שום פרטים מוקדמים."

"אמש, ביצעתי ביוזמתי בדיקת פוליגרף שאישרה שאיני עושה שימוש בכל אמצעי טכנולוגי ו/או מאגר נתונים, אני נכונה להגיש תביעת דיבה ולשון הרע נגד כל מי שמעורב בהכנת הכתבה." כתבה המתקשרת.

"זה התקשור המלא שערכתי לעיתונאי ניר גונטז' ממערכת הצינור לאחר שניסה להכשיל אותי קודם לכן בתקשור תחת זהות בדויה. הוא ביקש את התקשור הזה, אני הסכמתי בחפץ לב, אפשרתי לו לבדוק אותי מכף רגל ועד ראש, שאין לי עלי שום מכשיר האזנה, אמצעי מעקב או בלש פרטי מתחת לשולחן."

https://www.facebook.com/ofiraMyst/videos/555683148469728/?t=0

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!