קרדיט תמונה: דוברות משטרה

נתניהו לדין

רוני אלשיך: "לא האמנתי שהמשפט הזה יתחיל כשנתניהו מכהן"

עודכן: 23.05.20 בשעה 22:17
מפכ"ל המשטרה לשעבר רוני אלשיך תוקף בחריפות את בחירתו של נתניהו לראשות הממשלה, מתנגד נחרצות למינוי מפכ"ל שלא מהמשטרה. עמית סגל: " יש במשטרה הרבה בעיות, אבל עונש כמו אלשיך לא הגיע לה". צפו

משפטי נתניהו: המפכ"ל לשעבר רוני אלשיך מותח ביקורת חריפה על בחירתו של ראש הממשלה נתניהו לראשות הממשלה והמתקפות של השר אמסלם נגד היועמ"ש מנדלבליט.

בראיון לחדשות 12 תקף אלשיך: "לא האמנתי שהמשפט הזה יתחיל כשנתניהו מכהן כראש ממשלה, זו תעודת עניות לכל אלה שמסביבו", תקף אלשיך והוסיף: "ההתקפה של השר אמסלם נועדה לערער את שיווי המשקל של המערכת כולה. זו התנהגות מאפיונרית, שלא מתאימה למדינה דמוקרטית".

אלשיך גם הביע את דעתו על מינוי מפכ"ל שלא משורות המשטרה וחטף ביקורת נוקבת מהעיתונאי עמית סגל: "אין שום סיבה, צורך והצדקה להצניח מועמד מבחוץ. יש מועמדים ראויים בתוך הארגון ואין שום הצדקה לטלטל את המשטרה". לדבריו, אם ימונה מפכ"ל מחוץ למשטרה, "זה יהיה רק משיקולים זרים".

העיתונאי עמית סגל הגיב למתקפה של המפכ"ל לשעבר אלשיך: "האיש שערך בדיקות פוליגרף מופרעות לניצבים ואז באורח פלא הבדיקות דלפו מקונן מרה על היעדר מפכ"ל קבוע. האיש שהוצנח מבחוץ זועק נגד מינוי מפכ"ל מבחוץ. כוכב פרשת המימד החמישי מדבר על טלטלה במשטרה. יש במשטרה הרבה בעיות, אבל עונש כמו אלשיך לא הגיע לה."

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה הודיע כי הוא יגיע לחזק מחר (ראשון) בבוקר, את ראש הממשלה נתניהו בדיון הראשון בבית המשפט. "לבקשת יותר ממיליון ישראלים שהצביעו עבורו ומרגישים שנעשה לו עוול, אני לא מעלה על דעתי את האפשרות שלא להגיע לשם"

https://twitter.com/amos_d2020/status/1264255316578971654?s=20

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית