באזזנט

קרדיט תמונה: ארכיון

"טעות אנוש"

חדשות 13 מתנצלים על "תמונת הקורונה"

חדשות 13 מפרסמים התנצלות בפני המגזר החרדי, בעקבות זעם חרדי על שידור תמונת ילדים חרדים במהדורת שישי כאילוסטרציה להתפרצות המגיפה במגזר הכללי בישראל.

מנכ"ל חדשות 13 ישראל טויטו מתנצל בפני המגזר החרדי על תמונת הקורונה שפורסמה במהדורת שישי בהקשר להתפרצות נגיף הקורונה. "לפני כל הסבר, אני מתנצל. מדובר בטעות ונהלי העבודה חודדו כבר אמש כשנודע על הטעות"

"מה יהיה?" הציוץ של יבגני זרובינסקי

חדשות 13 פרסמו התנצלות ברשת הטוויטר: "ביום שישי במשדר המיוחד שודרה בטעות תמונה של ילדים חרדים, לאורך 5 שניות, בהקשר של הגימנסיה והתפרצות המגפה. ראשית אנו מתנצלים על התקלה, מדובר בטעות אנוש. התמונה שהוצגה הייתה חלק מרצף של תמונות מתוך מאגר מתקופת הקורונה שהופיעו על המסך לשניות בודדות וביניהן גם תמונות של ילדים חילונים, בליינים ירושלמים מצטופפים, אזרחים בחוף הים וכדומה. עם זאת היא בהחלט הוצאה מהקשרה ואנו מתנצלים על כך. אין בכוונתנו לרמז על אמירה כזו או אחרת ויודגש כי כבר אמש, כשנודע לנו על התקלה, הנושא טופל במערכת החדשות"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

נחשפת בשיר חדש

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

נחשפת בשיר חדש

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.