באזזנט

תמונה – אילוסטרציה: Pixabay

הותר לפרסום

כבוד מזעזע: בת 18 הותקפה באכזריות

בני משפחתה של תושבת ואדי ערה כבת 18 נעצרו בחשד כי תקפו באלות ומוטות ברזל ושפיכת חומצה על פניה וגופה ככל הנראה על רקע כבוד המשפחה.

אלימות קשה: זוג הורים, אח ואחות, מואדי ערה חשודים בניסיון רצח, לאחר שגרמו חבלות חמורות לבת המשפחה כבת 18 שאושפזה במצב קשה ללא הכרה, כשפניה וגופה צרובים מחומצה והיא חבולה בכל חלקי גופה. ככל הנראה על רקע כבוד המשפחה.

הבחורה הובהלה לבית החולים ע"י בני המשפחה כשלטענתם היא נפצעה "כשקפצה מהגג".

בתוך כך, עם חזרתה של הקורבן להכרה הצליחו חוקרי התחנה לגבות ממנה עדות על נסיבות פציעתה, אז עלה החשד החמור כי זוג ההורים שפכו על בתם חומצה בסיוע האח והאחות, והכו אותה עם מוטות ברזל ואלות, תוך הצגת "פציעתה הקשה" כניסיון התאבדות כושל של קפיצה מהגג.

המשטרה עצרה את כלל המעורבים בפרשיה בגילאי 17-45 והבוקר הוגשה נגדם הצהרת תובע בבית משפט השלום חדרה, ובימים הקרובים יוגש נגדם כתב אישום ע"י פרקליטות מחוז חיפה ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

החושדים מכחישים כל קשר וטוענים כי נפצעה מנפילה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
לא הסכמת לקלון
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.