באזזנט

תמונה – ארכיון ילד ברכב

לא שוכחים ילדים ברכב

דיווח: ילד חולץ במצב קשה מרכב נעול

פעוט בן שנתיים וחצי שהושאר ברכב סגור כשעה וחצי חולץ במצב בינוני ופונה לבית החולים זיו בצפת.

אסונות הקיץ: חובשים ופראמדיקים של מד"א מפנים לבי"ח זיו פעוט בן שנתיים במצב בינוני, עם סימני התייבשות ומכת חום לאחר שנכח ככל הנראה כשעה וחצי ברכב נעול ביישוב במועצה האיזורית משגב.

למיון ילדים במרכז הרפואי זיו הובא לפני שעה קלה פעוט בן שנתיים מהמועצה האזורית משגב, לאחר שנשכח ברכב במשך כשעה וחצי. הוא סובל מהתייבשות ולאחר טיפול של הצוותים הרפואיים במיון ילדים, הוא הועבר במצב קשה למחלקת טיפול נמרץ ילדים – שם הוא מורדם ומונשם.

חובש מד"א דודו אלפסי, סיפר: "ראינו פעוט כבן שנתיים בזרועות בן משפחה, כשהוא מעורפל הכרה וסובל מסימני מכת חום והתייבשות לאחר שהיה כשעה וחצי ברכב סגור. מיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי מתקדם ופינינו אותו לבית החולים במצב בינוני ויציב".

מהמשטרה נמסר: פעוט כבן שנה וחצי שננעל ברכב ואיבד את הכרתו בכפר חוסנייה. הפעוט פונה באורח בינוני לבית חולים "זיו" בצפת.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
מה דעתכם?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.