מה דעתכם?

סמוטריץ' תוקף: "1,500 איש ניצלו אתמול מינית ילד מבולבל בן עשר"

תמונה – צילום: דור פזואלו / הבית הפתוח
סערה ברשתות החברתיות בעקבות נאום הכבוד של רינה נודלמן, טרנסגנדרית בת 9 שנאמה באירוע מצעד הגאווה בירושלים. צפו

רק בת 9: שר התחבורה לשעבר בצלאל סמוטריץ' תוקף את משתתפי מצעד הגאווה בירושלים, בעקבות נאום אורח הכבוד טרנסגנדר בן 10: "אלף חמש מאות איש ניצלו אתמול מינית ילד מבולבל בן עשר והשתמשו בו כדי לקדם את האינטרסים שלהם ולאף אחד כמעט אין אומץ לצאת נגד הטרלול המטורף הזה. האמיצים יעשו לייק לציוץ הזה, הפחדנים ידפדפו הלאה, הצבועים יסבירו למה ז.ל.א.ד., וסותמי הפיות האלימים יקללו וינסו להשתיק את השיח. מי אתם?"

מה דעתכם?

ח"כ סמוטריץ' תוקף: "אלף חמש מאות איש ניצלו אתמול מינית ילד מבולבל בן עשר והשתמשו בו". צפו https://bit.ly/3dLzR1M

Posted by ‎ירושלים היום‎ on Monday, June 29, 2020

איש הקהילה הגאה, גל אוחובסקי הגיב בזעם לסמוטריץ': "נדב אבוקסיס חבר שלך המתנצל יוצא שוב מהארון כלהטבופוב. זה מה שהיה לו להגיד על נאום מרגש עד דמעות של ילדה טרנסית בת 10 בירושלים. הוא חשוך, הוא גם לא כזה חכם גדול, והוא בטח לא מלומד. שידבר פעם עם פסיכולוג. יעזור לו בהרבה תחומים"

אלף חמש מאות איש ניצלו אתמול מינית ילד מבולבל בן עשר

העיתנואי שמעון ריקלין הגיב: "לבחורה בת 15 וחצי אסור לשכב עם כדורגלן. אבל טרנסגנדרית בת 9 מככבת על הבמה במצעד הגאווה וכולם מריעים לה. אתם חבורת מופרעים מגעילה" , צייץ ריקלין בזעם.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!