באזזנט

קרדיט תמונה: עמוס בן גרשום לע"מ

פריצה מכוונת?

דיווח: 'תיק נתניהו' נמחק ממחשבי הפרקליטות

בפרקליטות פתחו בבדיקה פנימית בעקבות חומרים מתיקי ראש הממשלה נתניהו שנמחקו בשבועות האחרונים ממחשבי הפרקליטות. כל הפרטים

חשד לפריצה: העיתונאי אביעד גליקמן מדווח הערב בחדשות 13, כי לפני מספר שבועות הבחינו גורמים בפרקליטות, כי נמחקה תיקיה סודית שלמה מתיקי החקירה של ראש הממשלה, בנימין נתניהו ממחשבי הפרקליטות.

בעקבות זאת החלה בדיקה חשאית בפרקליטות בחשד שמישהו חדר למחשבים ומחק במכוון את התיקייה הסודית מתיקי נתניהו. מבדיקה ראשונית עולה החשש כי, בכירים בפרקליטות שקיבלו לאחרונה גישה למסמכי נתניהו קשורים לפרשה.

עוד דווח, כי בפרקליטות הצליחו לשחזר את המסמכים שנמחקו וכעת נבדק האם הקבצים נמחקו בכוונה או בטעות אנוש, כך מדווח אביעד גליקמן.

https://twitter.com/YairNetanyahu/status/1278382778908905473?s=20

יאיר נתניהו הגיב לעיתונאי אביעד גליקמן על החשיפה: "מבסוט שהתחלת לדווח על פשעים של שי ניצן"

מקורבי נתניהו לחשיפת חדשות 13: "אם אכן הייתה חדירה למחשבי הפרקליטות, אנו נפנה כדי לפתוח בחקירה מיידית כדי לברר מי עשה זאת. נשמע הגיוני יותר שמישהו בפרקליטות מבצע מקצה שיפורים ושיפוצים לפני שפרקליטי ראש הממשלה יבקשו לקבלם. אם כך הדבר, זו תהיה הפעם ראשונה בהיסטוריה שתיק שנתפר, נפרם, ונתפר מחדש עוד לפני המשפט. זה יהיה המשך טבעי לסחיטה באיומים של עדים ולאמצעים פליליים אחרים שנעשו בחקירות נתניהו."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

קורבנות טרור

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

קורבנות טרור

לפני 2 ימים

יתפטר מהפוליטיקה?

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.