רגיש לצפייה

הפקחים שנתפסו על חם בתל אביב הושעו

תמונה – מתוך הסרטון
דובר האו"ם הודיע כי שני עובדים מ'כוח השלום של האו"ם' הושעו מתפקידם לאחר שתועדו מבצעים יחסים ברכב רישמי של הארגון שחנה לצד הכביש בטיילת בתל אביב.

שני עובדים מ'כוח השלום של האו"ם' המוצב בישראל הושעו מתפקידם עד להודעה חדשה, בעקבות תיעוד רגיש שפורסם ברשתות החברתיות, בו נראים פקחי או"ם בביצוע יחסים ברכב רשמי של האו"ם שחנה לצד הכביש בטיילת בתל אביב.

הסרטון רגיש לצפייה

דובר מזכ"ל האו"ם התייחס לפרשה המסעירה לאחר תחקיר שביצעו באו"ם: "על פי מידע שנאסף על ידי משרד האו"ם, זוהו שני אנשי צוות בינלאומיים ששהו ברכב האו"ם בתל אביב כמי שעסקו בהתנהגות בלתי הולמת, כולל התנהגות מינית.

כוד נכתב בגינוי הרישמי: "בהתחשב ברצינות הטענות על אי-שמירה על סטנדרטים של התנהלות הצפויה של עובדי מדינה בינלאומיים, שני אנשי הצוות הועמדו לחופשה מנהלית ללא שכר, בהמתנה לתוצאות ולסיום החקירה המתמשכת", נמסר בהודעת האו"ם.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!