"מעשה גבורה"

מצמרר: חלי בן זיקרי בראיון דומע "חלום בלהות"

אלמנתו של הגיבור מיכאל בן זיקרי ז"ל שטבע לאחר שהציל משפחה מחורה מטביעה, סופדת בדמעות בראיון לאמיר איבגי בגלי צה"ל: "חלום בלהות, ללכת לים עם בעלי ולחזור רק עם הכפכפים ומשקפי השמש שלו". האזינו לשיחה הדומעת
קרדיט: אלבום משפחתי

13:57 | 05.07.20

חלי בן זיקרי, אלמנתו של הגיבור מיכאל בן זיקרי ז"ל, שטבע למוות כשנכנס לאגם זיקים להציל אם ושני ילדיה ביום שישי, סופדת בבכי לבעלה ז"ל בראיון לאמיר איבגי בגלי צה"ל: "חלום בלהות, ללכת לים עם בעלי ולחזור רק עם הכפכפים ומשקפי השמש שלו. הוא היה מלאך, גיבור"

האזינו

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

ראש הממשלה בנימין נתניהו ספר והצדיע למיכאל ז"ל: "אני מוסר בשמי ובשם כל אזרחי ישראל תנחומים עמוקים למשפחת בן זיקרי, על מותו של יקירם מיכאל בן זיקרי ז"ל שהקריב את חייו להצלת בני משפחה בחוף זיקים. זהו מעשה גבורה. יהי זכרו ברוך".

המועצה המקומית חורה השתתפה בצער המשפחה בפוסט שפורסם בפייסבוק הרישמי: "משפחת בן זיקרי היקרה, הסופר גבריאל גרסיה מארקס כתב " הפעם היחידה שמותר לאדם, להסתכל על אדם אחר מלמעלה, היא כאשר הוא עוזר לו לקום"

עוד נכתב: "ליבם של תושבי חורה כולה איתכם, אנו מחבקים אתכם ומרכינים ראש בעקבות מותו של מיכאל- גיבור אמיץ ואדם ערכי, שקפץ ללא היסוס כדי להציל אימא וילדיה, ושילם מחיר כבד מכל. ומבלי שעניין אותו דתם, מוצאם, נטייתם, ומבחינתו בראש ובראשונה היו בני אדם שיש להצילם. אין בפינו מילים שיוכלות להקל על כאביכם, מלבד זה שאנו תושבי חורה ננצור בליבנו תמיד את מיכאל זכרו לברכה ואת המעשה האצילי שעשה, ובתקווה שבני ובנות הישוב יזכרו את אותה נתינה ואותה הקרבה של מיכאל היקר. שלא תדעו צער. ראש מועצת חורה"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט