רוצה את בנט

אברי גלעד: "עד מתי תשלוט הגברת הבלתי נבחרת בחיי המדינה?"

תמונה – לשכת רה"מ
מגיש הטלויזיה אברי גלעד יוצא במתקפה בוטה נגד ראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה: "עד מתי תשלוט הגברת הבלתי נבחרת בחיי המדינה?".

איש התקשורת אברי גלעד תוקף בחריפות את הגברת שרה נתניהו: "לדעתי, רק אדם אחד מסוגל לנהל את המשבר הזה ולהוציא את ישראל מהבוץ. נפתלי בנט .לדעתי, רק אדם אחד מונע זאת. שרה נתניהו. עד מתי תשלוט הגברת הבלתי נבחרת בחיי המדינה? נביחה מבלפור בעוד שלוש, שתיים, אחת…"

לדעתי, רק אדם אחד מסוגל לנהל את המשבר הזה ולהוציא את ישראל מהבוץ. נפתלי בנט . לדעתי, רק אדם אחד מונע זאת. שרה נתניהו. עד מתי תשלוט הגברת הבלתי נבחרת בחיי המדינה? נביחה מבלפור בעוד שלוש, שתיים, אחת…

Posted by ‎אברי גלעד Avri Gilad‎ on Monday, July 6, 2020

אמש, תקפה גילת בנט בחריפות את נתניהו בתגובה לפוסט בפייסבוק: "מדהים שהעובדה שביבי למרות כשלונו המהדהד לא מעלה זאת בדעתו (למנות את בנט) מוכיחה כמה המדינה הזאת לא מעניינת אותו. מצידו שנעבור שואה כלכלית רק שלא יאהבו מישהו יותר מאותו"

גילת בנט במתקפה נגד נתניהו: "המדינה לא מעניינת אותו"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!