באזזנט

קרדיט תמונה: רן כרמי בוזגלו

בחשד להסתה

דיווח: רן כרמי נעצר לחקירה על פוסט בפייסבוק

פעיל הימין רן כרמי בוזגלו נעצר לחקירה ושוחרר לאחר מספר שעות בעקבות פוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו. צפו בשידור שהעלה מחדר החקירות.

פעיל הימין רן כרמי בוזגלו נעצר לחקירה בביתו, ככל הנראה בעקבות פוסט שפרסם בפייסבוק: "שני שוטרים התדפקו על דלת ביתי ופקדו שאגיע לחקירה. הילדה קיבלה התקף חרדה." כתב כרמי בפייסבוק, "הגעתי, כמנהגי, לפני הזמן ייבשו אותי שעה. החוקר כלל לא היה. נדהמתי לגלות שכל המהומה בגין ציוץ זניח סירבתי להיחקר והעלתי שידור חי. זו הסיבה היחידה שאני שוב אדם חופשי. ואיראן כבר כאן."

Posted by ‎רן כרמי בוזגלו‎ on Tuesday, July 7, 2020

לאחר ששוחר ממעצר כתב כרמי: "שוב חופשי ורק בזכות השידור החי שהעלתי מחדר החקירות. שימו לב! בגלל הציוץ המצורף התדפקו שוטרים על דלת ביתי וזימנו אותי לחקירה. (בעוד אנשים שקראו לרצוח את נתניהו מסתובבים חופשי). אמשיך להיאבק בנחישות, בהתמדה וללא מורא.

‏רן כרמי בוזגלו מאשים את מנדלבליט ואת שי ניצן ברדיפה אחריו ומבטיח להחזיר מלחמה.

Posted by ‎רן כרמי בוזגלו‎ on Tuesday, July 7, 2020

עוד כתב כרמי והאשים את מנדלבליט ושי ניצן: "מרגע לרגע מתחזקת אצלי ההערכה שהצמד הזה, מנדלבליט & ניצן, עומד מאחורי ניסיון הסיכול הממוקד בגבי. אפילו בעולם התחתון יש קודים עליהם לא עוברים. החשוב שבהם שולל פגיעה בילדים. על השוטרים שנשלחו לביתי וגרמו התקף חרדה לילדה שלי – ישלמו ביוקר כל אלה הקשורים למחדל. עכשיו זה כבר אישי."

אושיית הרשת יואב אליאסי תקף בזעם את הרדיפה לטענתו נגד כרמי בוזגלו: "אני כועס, אני זועם ונשבר לי ממה שקורה כאן, אתמול שוטרים, בלשים דפקו על דלת של חבר יקר שלי, גיבור ישראל רב סרן במילואים בנאדם שנכנס לתוך מסוק בוער כדי לחלץ את חברים שלו ונפצע בעצמו והיום הוא נכה צה"ל, קוראים לו רן כרמי בוזגלו"

https://www.facebook.com/TheShadow69/videos/277587476823574

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 20 שעות

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 20 שעות

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.