בחשד להסתה

דיווח: רן כרמי נעצר לחקירה על פוסט בפייסבוק

פעיל הימין רן כרמי בוזגלו נעצר לחקירה ושוחרר לאחר מספר שעות בעקבות פוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו. צפו בשידור שהעלה מחדר החקירות.
קרדיט: רן כרמי בוזגלו

10:28 | 08.07.20

פעיל הימין רן כרמי בוזגלו נעצר לחקירה בביתו, ככל הנראה בעקבות פוסט שפרסם בפייסבוק: "שני שוטרים התדפקו על דלת ביתי ופקדו שאגיע לחקירה. הילדה קיבלה התקף חרדה." כתב כרמי בפייסבוק, "הגעתי, כמנהגי, לפני הזמן ייבשו אותי שעה. החוקר כלל לא היה. נדהמתי לגלות שכל המהומה בגין ציוץ זניח סירבתי להיחקר והעלתי שידור חי. זו הסיבה היחידה שאני שוב אדם חופשי. ואיראן כבר כאן."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

Posted by ‎רן כרמי בוזגלו‎ on Tuesday, 7 July 2020

לאחר ששוחר ממעצר כתב כרמי: "שוב חופשי ורק בזכות השידור החי שהעלתי מחדר החקירות. שימו לב! בגלל הציוץ המצורף התדפקו שוטרים על דלת ביתי וזימנו אותי לחקירה. (בעוד אנשים שקראו לרצוח את נתניהו מסתובבים חופשי). אמשיך להיאבק בנחישות, בהתמדה וללא מורא.

‏רן כרמי בוזגלו מאשים את מנדלבליט ואת שי ניצן ברדיפה אחריו ומבטיח להחזיר מלחמה.

Posted by ‎רן כרמי בוזגלו‎ on Tuesday, 7 July 2020

עוד כתב כרמי והאשים את מנדלבליט ושי ניצן: "מרגע לרגע מתחזקת אצלי ההערכה שהצמד הזה, מנדלבליט & ניצן, עומד מאחורי ניסיון הסיכול הממוקד בגבי. אפילו בעולם התחתון יש קודים עליהם לא עוברים. החשוב שבהם שולל פגיעה בילדים. על השוטרים שנשלחו לביתי וגרמו התקף חרדה לילדה שלי – ישלמו ביוקר כל אלה הקשורים למחדל. עכשיו זה כבר אישי."

אושיית הרשת יואב אליאסי תקף בזעם את הרדיפה לטענתו נגד כרמי בוזגלו: "אני כועס, אני זועם ונשבר לי ממה שקורה כאן, אתמול שוטרים, בלשים דפקו על דלת של חבר יקר שלי, גיבור ישראל רב סרן במילואים בנאדם שנכנס לתוך מסוק בוער כדי לחלץ את חברים שלו ונפצע בעצמו והיום הוא נכה צה"ל, קוראים לו רן כרמי בוזגלו"

אם תשתפו סרטון השנה אחד אני מבקש שזה יהיה הסרטון תראו מה עושים לנו, אנחנו נרדפים!אסור לתת לזה לעבור בשקט זה כבר פאקינג לא נורמאלי! ! !

Posted by ‎(הצל) the shadow‎ on Tuesday, 7 July 2020

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט