באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

על מסיכה

צפו: הגבר שנעצר בטייזר פורץ בבכי בכנסת

דוד ביטון שנוטרל באקדח טייזר לאחר שהתמהמה בחבישת מסיכה ונעצר לאחר מכן למשך ארבעה ימים, פורץ בבכי בדיון בוועדה לביקורת המדינה בכנסת: "התחננתי בפניו שיקח תעודת זהות". צפו

דוד ביטון, בן 24 מחולון, שנוטרל ונעצר באקדח טייזר ואגרופים בידי שוטרים, לאחר שהתמהמה בהצגת תעודת זהות וחבישת מסיכה לעיני השוטרים, פרץ בבכי הבוקר בדיון בוועדה לביקורת המדינה בכנסת, "לא קיבלתי טיפול רפואי במשך ארבעים דקות שכבתי על הרצפה עד שהגיע מד"א, נחקרתי רק אחרי כמה שעות, כל כך סבלתי שם, אמרתי להם אני עומד למות"

עוד אמר ביטון: "אני לא איימתי ולא קיללתי, כלום ושום דבר. רואים את בסרטון, התחננתי שיקח תעודת זהות, אמרתי לו אחי למה למה? אני אזרח תמים במדינת ישראל שעובד ולומד סיימתי לימודים, למה אני צריך לעבור את זה"

צפו: טייזר ואגרופים לצעיר שסירב להזדהות

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
תם עידן ביבי?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.