באזזנט

קרדיט תמונה: לע"מ

סומכים על נתניהו?

נתניהו מציג: תוכנית הטבות חדשה לעסקים ואזרחים

בעקבות הביקורת הגוברת בציבור על הטיפול הממשלתי בעסקים והעצמאים שנפגעו ממשבר הקורונה, הציג ראש הממשלה נתניהו תוכנית כלכלית רחבה הכוללת סיוע ישיר ומיידי ללא בירוקרטיה. שר האוצר ישראל כץ מבטיח: "מעכשיו ועד אמצע השנה הבאה, כל מי שלא תימצא לו עבודה, כולל מקבלי קצבאות, יקבלו דמי אבטלה משופרים"

הצטרפו לשידור החי: ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר האוצר ישראל כ"ץ מציגים את התוכנית "רשת ביטחון כלכלית 2020-2021".וידאו: לע"מ

Posted by ‎ראש ממשלת ישראל‎ on Thursday, July 9, 2020

במסיבת עיתונאים הציג הערב ראש הממשלה נתניהו את התוכנית ההטבות החדשה לעסקים הטקנים והאזרחים שנפגעו ממשבר הקורונה: "עבדתי מסביב לשעון כדי להביא היום תוכנית סיוע כלכלי לאזרחי ישראל – לשנה הקרובה – שתביא לכם את הכסף כמה שיותר מהר. אני קשוב למצוקות של אזרחי ישראל. אני מדבר אתכם ורואה את התגובות שלכם. אני נחוש לתת פתרונות לשנה הקרובה. אני עובד יום ולילה בשבילכם."

לגבי שכירים – מובטלים ובחל״ת – דמי האבטלה יגיעו עד 2021. לגבי עצמאיים ובעלי עסקים שנפגעו מהקורונה – מענק מיידי יכנס לחשבון הבנק בשבוע הבא. בלי תנאים חדשים ובלי בירוקרטיה, מיידי. נעביר עוד כסף ונדאג לכולם. ניתן עוד רשת ביטחון לעסקים קטנים וגדולים שנפגעו.

לסיום אמר רה"מ נתניהו: "בשבועות הקרובים נביא עוד תוכניות בכלכלה ובבריאות, כי אנחנו מחויבים לדאוג לכל אזרחי ישראל וכי הכלכלה שלנו חזקה. אהיה מעורב אישית כל הזמן כדי לוודא שהכסף יגיע אליכם. אנחנו עושים הכל להימנע מסגר מלא. זה בידיים שלנו. כולנו חייבים לשמור על ההנחיות כדי שנצליח."


יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה התייחס לקרדיט הגובר שמקבל בנט בתקשורת: "ראש הממשלה נתניהו עובד עם בכירי משרד האוצר, משרד הבריאות וצהל 24 שעות ביממה על הקורונה. חוץ מה4.5 שעות ביממה שהוא ישן הוא עוסק רק בזה. בנט לעומת זאת 24/7 בהופעות בתקשורת מכניס סכינים לנתניהו באופן מנומס, ובשיחות תדרוך לעיתונאים מכניס סכינים לנתניהו באופן מלוכלך. אומר דברים פופוליסטים שחלקם בוצעו, חלקם עומדים להתבצע, וחלקם הפוכים למה שהוא הטיף ועשה כשהיה בממשלה עד לפני חודש."

"אבל בנט הוא הגיבור של הקורונה, ובנתניהו בועטים. תשימו לב במי תומכת התקשורת השמאלנית ואת מי היא תוקפת. התקשורת השמאלנית תמיד יודעת מי בצד שלה ומי לא. זוכרים איך חשבתם ששרון ימני? שליברמן ימני קיצוני אפילו (שהיום הוא בזרועות היבא יעזבק). כל אזרח ימני צריך לדעת כלל אצבע: כל ״ימני״ שערוצים 12,13, ידיעות אחרונות וynet (ואפילו ״הארץ״!!!!) מהללים ומשבחים ומשווקים לכם, הוא סוס טרויאני במחנה", תקף יאיר את בנט ומפלגתו.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.