באזזנט

קרדיט תמונה: פייסבוק אסף אמדורסקי

הסתה לאלימות?

אסף אמדורסקי: "תביאו שחפ״צים כי הכלבלב לבטחון פנים כבר הזמין את היס״מ"

הזמר אסף אמדורסקי קורא להמונים להגיע למחאת השמאל מול מעון ראש הממשלה בבלפור: "מחר יום הבסטיליה, כל מי שיש לו אפשרות להשיג לפיד בוער או סתם סיר או צופר מוזמן לסור לבלפור להשמיע את מחאתו בצורה ברורה וישירה!"

הזמר אסף אמדורסקי ממשיך במתקפה נגד ראש הממשלה נתניהו וקורא להמונים להגיע מצויידים בלפידים להפגנה בבלפור: "בדרך כלל העמוד פה נוהג לפרסם מופעים ואירועי מוזיקה אבל מכיוון שהנאשם מבלפור החליט לבדו (פה אחד, קרחת אחת) לעצור את כל ענף המוזיקה, האירועים, התיאטרון, הסטנדאפ, הברים, בתי קולנוע, מועדונים, חדרי כושר וכל מה שמריח מתרבות או פנאי ולמוטט אותו על מאות אלפי עובדיו, ארשה לעצמי להדהד כאן תאריך חשוב: מחר 14.7. יום נפילת הבסטיליה.", כתב אמדורסקי בעמוד הפייסבוק שלו

"כל מי שיש לו אפשרות להשיג לפיד בוער (תנועות הנוער למשל, שנסגרו אף הן על ידי הנוכל בעל הבלורית עם התו הסגול) או סתם סיר או צופר מוזמן לסור לבלפור להשמיע את מחאתו בצורה ברורה וישירה! עד כאן למי שכבר הבין מי לטובתנו ומי סתם גזלן חסר מצפון."

עוד כותב אמדורסקי: "ולארבעת הבוטים של המושחת, אסביר את עצמי ואומר מדוע מדובר בנוכל: נבחר ציבור שמשתמש בזכר השואה למטרות פוליטיות ובה בעת מצביע נגד קצבאות לניצולי שואה – הוא נוכל! נבחר ציבור שמעלה לעצמו את המשכורת ומסדר לעצמו הטבות מס אדירות בזמן שהוא מטיל סגר על המשק ומדרדר מיליון וחצי לקו העוני – הוא נוכל!"

נבחר ציבור שמצביע נגד קיצבאות לקשישים – נוכל! נוכל! נוכל! נבחר ציבור שמקים ״ועדת קורונה״ ומסתיר את פעילותה באי שקיפות מעוררת בחילה – נוכל בן נוכל! נבחר ציבור שמשביח את נכסיו, קונה לעצמו מטוס יוקרה פרטי, מאפשר שירותי ניקיון בסך 10000 ש״ח ליום בזמן שכולנו קורסים – הוא נוכל ונוכלים יש להעמיד לדין!

"מי שלא משחרר חומרים ממצלמות האבטחה מרצח סלמון טקה – נוכל!. מי שמשתיק את הרצח של יוסף סלמסה – נוכל!. מי ששולח שוטרים להכנס במפגינים, לקנוס עסקים על סך קריסה ולחשמל באקדחי טייזר אזרחים, הוא נוכל מסוכן!. מדובר בנאשם המנהל כרגע שלושה כתבי אישום חמורים: שוחד, מרמה והפרת אמונים… קצת קשה לנהל מדינה במשבר בו זמנית. ועוד דבר אחרון בשביל ארבעת הבוטים – לביבי יש קרחת!

לסיום כותב אמדורסקי: "מחר! רחוב עזה, ירושלים 19:30 מפילים את הבסטיליה. תביאו שחפ״צים כי הכלבלב לבטחון פנים כבר הזמין את היס״מ ואולי גם את מג״ב… ככה זה בדיקטטורות, מפעילים את שירותי הביטחון נגד העם.."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

נקלט במצלמות

לפני 19 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 17 שעות
נקראות עכשיו
  LIVE

נקלט במצלמות

לפני 19 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 17 שעות

נחשפת בשיר חדש

לפני 3 ימים

שיתוף - אסף אמדורסקי: "תביאו שחפ״צים כי הכלבלב לבטחון פנים כבר הזמין את היס״מ"

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.