באזזנט

קרדיט תמונה: באזזנט

רק לא ביבי

תיעוד ענק: אלפים בהפגנה נגד נתניהו בבלפור

אלפי מפגינים הצטרפו למחאת הדגלים השחורים מול מעון ראש הממשלה בירושלים ודורשים ממנו להתפטר. הנשיא ריבלין מגנה את המתקפה נגד העיתונאי אבישי בן חיים על ידי המפגינים. צפו בגלריית ענק

נשיא המדינה ריבלין מגנה את המתקפה שספג העיתונאי אבישי בן חיים בהפגנת הדגלים השחור מול מעון ראש הממשלה בבלפור: "אסור לנו לקבל בשיוויון נפש מראות שכאלה. אל תעצמו עיניים, זו איננה דרכנו. זו לא דרכו של עם ישראל. עלינו לעשות הכול כדי שאיש לא יחוש מאוים בשל עמדתו הפוליטית ויהיה זה כל אזרח – ראש ממשלה, שר, ח"כ, עיתונאי. אני פונה אל כל המחנות מימין ומשמאל – הרגיעו את הרוחות, עצרו את השנאה."

העיתונאי שמעון ריקלין שנכח בהפגנה צייץ: "ואם לא הבנתם. מה שאתם רואים לנגד עיניכם. זה ניסיון הפיכה. שמובילים עיתונאים ועיתונאים לשעבר. שניסו להשתלט על השפה. וחושבים שעכשיו ישתלטו על המדינה. ונתניהו צדק כשאמר: שהם לא יחליטו. לא הארץ ולא ידיעות. ודינה של ההפיכה העיתונאית הזו. להיכשל. כי הציבור מבין את זה. ולא שם עליהם"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.