לקראת סגר?

צפו: נתניהו מציג סיוע קורונה למשפחות ורווקים

תמונה – לשכת רה"מ
ראש הממשלה נתניהו מקדם החלטה יחד עם שר האוצר ישראל כץ להעניק למשפחות ורווקים סיוע קורונה מיידי לחשבונות הבנק. שידור חי ממסיבת העיתונאים

בכירי האוצר מתנגדים לסיוע קורונה שמבקש ראש הממשלה נתניהו להעניק למשפחות ואזרחים בעקבות משבר הכלכלי מנגיף הקורונה.

על פי התוכנית, משפחה עם ילד אחד צפויה לקבל מענק חד פעמי של כ-2,000 ש"ח, משפחה עם שני ילדים 2,500 ש"ח ומשפחה עם שלושה – 3,000 ש"ח. רווקים/ות יקבלו סכום של 750 ש"ח, כך מדווחת ליאל קייזר בכאן חדשות.

העיתונאית שלי יחימוביץ' מתחה ביקורת על התוכנית הסיוע: "למה לחשבון הבנק, ולא לפזר את הכסף במטס מיוחד שגם יצייר את השם ״נתניהו״? רצוי מעל צפון תל אביב, רמת השרון, כפר שמריהו? למען השם, נתניהו, לא ל*זה* אנחנו מתכוונים כשאנחנו מדברים על אוניברסליות."

העיתונאי עמית סגל: "הכסף לכל משפחה ממחיש את מצבה הקשה של הממשלה: האשראי נגמר. היא מקבלת תמיכה מהציבור, אם בכלל, רק על בסיס מזומן"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.