מסיבת רחוב

מוקי נטש את הפגנת השמאל: "נתקלתי במפגן של שנאה"

הזמר מוקי נטש לאחר נאומו את הפגנת הדגלים השחורים מול מעון ראש הממשלה נתניהו: "נתקלתי במפגן של שנאה שמכוון באופן אישי אך ורק אל מול ראש הממשלה ובני משפחתו" . צפו בנאום והנטישה
קרדיט: באזזנט

באזזנט >
19:14 | 17.07.20

הזמר מוקי השתתף בהפגנת הדגלים השחורים מול מעון ראש הממשלה נתניהו ונטש לאחר שנתקל בקללות ונאצות נגד ראש הממשלה נתניהו.

בפוסט שפרסם דקות לאחר שנטש את ההפגנה כתב מוקי: "עליתי לפני שעה קלה לקבלת שבת בבלפור במטרה להביע סולידריות עם מחאה עממית רחבה שעיקרה התמודדות שלנו כחברה וכעם עם שחיתות שלטונית", כתב מוקי בעמוד הפייסבוק שלו והוסיף: "באתי לתמוך בנו, אנחנו שכורעים תחת נטל כלכלי חסר תקדים, גזרות שאינן רק כלכליות שמשבשות את אורח חיינו, ילדינו ומשפחותינו."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

עוד כתב מוקי: " נתקלתי במפגן של שנאה שמכוון באופן אישי אך ורק אל מול ראש הממשלה ובני משפחתו. לא זו דרכי ולכן הלכתי. אני מאמין שזה זמן לאהבה, לערבות הדדית, תמיכה שלנו אחד בשני."

עוד כותב מוקי: "אני מאמין בכל ליבי ששנאה כמו שראיתי היום לא תוביל אותנו כחברה, כעם וכמדינה לשום מקום טוב. אנחנו שרוצים בשינוי, שרוצים עתיד טוב יותר למשפחותינו חייבים לחשב מסלול מחדש, לבוא ממקום של אהבת אדם, אהבת האחר, בנייה ולא הרס".

מוקי: המחאה מול מעון רה"מ – "מפגן של שנאה נגד נתניהו ומשפחתו"

הזמר מוקי עזב בזעם את המחאה נגד ראש הממשלה בבלפור: "באתי לתמוך בנו, שכורעים תחת נטל כלכלי חסר תקדים וגזרות שמשבשות את חיינו. נתקלתי במפגן שנאה שמכוון אך ורק לרה"מ ובני משפחתו. לא זו דרכי, זה זמן לאהבה וערבות הדדית"https://bit.ly/3fFx4ca(קרדיט צילום: לירי בורק בטוויטר – @lirishavit)

Posted by ‎כאן חדשות‎ on Friday, 17 July 2020

"בואו נחליף את השפה שבה משתמשת המחאה הזו . בואו נשנה את הטון . סמנטיקה מייצרת ומייצגת מציאות מחשבתית .בואו לא ניפול למחוזות אפלים . בואו נהיה בטוב, נעזור לחלשים לשרוד. בואו נשתמש בערכים שעליהם קמה החברה שלנו ומושתת העם היהודי מדורי דורות : נתינה ועזרה הדדית, בניה ולא הרס, אהבה ולא שנאה. בואו נהיה אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. שבת שלום", כתב מוקי בעמוד הפייסבוק שלו לאחר שנטש את ההפגנה.

יאיר נתניהו צייץ בזעם: "ההתפרעות האנרכיסטית אושרה לפעיליו של אהוד ברק מול בית רוהמ עד 5 בערב. עכשיו עוד מעט 7 בערב והם ממשיכים כאילו כלום. התקשרו עכשיו למשטרה חייגו 100 ותתלוננו. תגידו שאתם יודעים שאושר להם רק עד 5."

עוד כתב יאיר: "הם חושבים שהם יצליחו לשבור את נתניהו כמו שהצליחו לשבור את בגין. לא ילך להם. הפוך. כל ״הפגנה״ אנרכיסטית מחוץ לביתו, מחזקת את ראש הממשלה, נותנת לו אנרגיות, ומזכירה לו למה אסור לו להעביר למטורפים האלה את הגה השלטון. כי אז המדינה תגיע אל סופה" .


שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט