כאילו אין קורונה

צפו בסיכום: הפגנת הדגלים השחורים בבלפור

תמונה – באזזנט
אלפי צעירים ומבוגרים השתתפו אמש (מוצאי שבת) בהפגנת 'הדגלים השחורים' נגד ראש הממשלה נתניהו בבלפור. במהלך ההפגנה נעצרו 15 חשודים שהפרו את הסדר הציבורי ובגין תקיפת שוטר. השר לשעבר חיים רמון: "חיים רמון: "רואים אצל המפגינים שנאה כמו שראו בהפגנות נגד רבין". צפו בוידאו ותמונות

אלפי בני אדם הפגינו מול מעון ראש הממשלה נתניהו בירושלים בדרישה שיתפטר מתפקידו. המשטרה אפשרה את חופש הביטוי והמחאה והפגינה איפוק רב שגרם לזעם בקרב אנשי הימין ברשתות החברתיות. המפגינים ניסו לצאת בתהלוכה לאזור מרכז העיר, ואלו נבלמו ע"י כוחות המשטרה.

בראיון לרדיו 103 תקף השר לשעבר חיים רמון: "רואים אצל המפגינים שנאה כמו שראו בהפגנות נגד יצחק רבין ז"ל"

העיתונאי שמעון ריקלין צייץ בזעם: "אחרי הלילה הזה לא תוכלו לומר שהשמאל לא אלים", צייץ ריקלין והוסיף בתמיהה: "תגידו. למה כל המפגינים אשכנזים?"

עוד האשים ריקלין: "ועכשיו התקשורת המופקרת מלווה בצהלה את האנרכיסטים תחת הכותרת: מדינה במחאה. כשהאמת שזו הפגנה שאורגנה ללא רישיון על ידי השמאל הקיצוני נגד ביבי בעת מגיפה מדבקת. פשוט מטורפים. המרחק בין מה שעשו בתקשורת לחרדי שהעז ללכת בלי מסכה. השמיצו ביזו העלילו והאשימו. לבין מסיבות הדבקה של האנרכיסטים. שהתקשורת מפרגנת ומתמוגגת. פשוט חבורת מטורפים חסרי אחריות שכולנו נשלם את מחיר ההפקרות שלהם"צילום באזזנט

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.