באזזנט

קרדיט תמונה: פייססבוק אורן חזן

"המלך הוא עירום"

אורן חזן: "נתניהו שלח אליי כמה מחברי הכת"

חבר הכנסת לשעבר אורן חזן קורא לאזרחי ישראל לפתוח באביב ערבי עקב המצב הכלכלי ומאשים: "נתניהו, שמפחד ללכלך את הידיים, שלח אלי כמה מחברי הכת שסביבו כדי להסביר לי איזו טעות עשיתי". צפו

חוזר לכותרות: חבר הכנסת לשעבר אורן חזן יוצא למתקפה נגד ראש הממשלה נתניהו וקורא לאזרחי ישראל לפתוח באביב ערבי: "שמעו קטע, מאז ש "בחוצפתי" הופעתי הבוקר בערוץ 13 ואמרתי את שעל ליבי, או יותר נכון את שעל ליבם של רבים, נתניהו, שמפחד ללכלך את הידיים, שלח אלי כמה מחברי הכת שסביבו כדי להסביר לי איזו טעות עשיתי. אז ח-ביבי, בוא ניישר קו, אני לא מפחד ואת האמת אמשיך לצעוק בקול: המלך הוא עירום!", צייץ חזן.

בראיון לרדיו תקף ח"כ לשעבר חזן את החלטות הממשלה בניהול משבר הקורונה: "אני קורא לכל עם ישראל לצאת לרחובות לחסום את הכבישים להידפק על דלתות הממשלה. אני קורא לכל עם ישראל להסתכל על העולם הערבי שעשה אביב הערב, להסתכל בלי להתבייש על מחאת האפודים הצהובים בצרפת, להסתכל וללמוד על המחאה של הרצח ג'ורג פלויד בארה"ב"

עוד תקף חזן: אם לא נזעזע את המערכת ונגרום לכל המנותקים בכנסת, אני קורא לעם ישראל מבלי להיגרר לאלימות ולחסום את שערי הכנסת"

השבע לעולם לא יבין את הרעב. הגיע הזמן שנגרום לו להבין‼️צפו. שתפו. וצאו לרחובות.

Posted by ‎אורן חזן – Oren Hazan‎ on Thursday, July 16, 2020

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

הגב לפוטין

לפני שעה 1

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

הגב לפוטין

לפני שעה 1

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים

אלימות נגד נשים

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.