באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

מתקפה בוטה

בצרחות: ח"כ אבידר שלח את רז נזרי לצפון קוריאה

ח"כ אלי אבידר התפרץ בצעקות על המשנה ליועמ"ש רז נזרי במהלך דיון בכנסת: "זכות ההפגנה לא יכולה להיפגע. אתה פופוליסט, נתת יד לאיסור לאנשים לצאת להפגנה מאזור מוגבל, לך לצפון קוריאה ותשאל אנשים מה מעדיפים, להידבק בסארס או קורונה, או לצאת להפגין". צפו

חבר הכנסת אלי אבידר ממפלגת 'ישראל ביתנו' תוקף בזעם את המשנה ליועמ"ש רז נזרי בדיון בועדת הכנסת: "אתה פופוליסט, נתת יד לאיסור לאנשים לצאת להפגנה מאזור מוגבל, לך לצפון קוריאה ותשאל אנשים מה מעדיפים, להידבק בסארס או קורונה, או לצאת להפגין"

נציג המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, רז נזרי הגיב בהלם: "אני נמצא כאן בכנסת קרוב לעשר שנים מעולם לא דיברו אלי ככה"

יו"ר הקואליציה מיקי זוהר הגיב: "מופע אימים של ח״כ אלי אבידר. כשלא נוח להם, הם תוקפים את היועמ״שים וכשנוח להם הם מגינים עליהם. תהיו בטוחים שאם איש ליכוד היה אומר את הדברים הללו זה היה פותח מהדורות. עו״ד רז נזרי הוא מהבודדים בצמרת המערכת המשפטית שנשארו נקיים. הפלא ופלא, אלי אבידר בוחר לתקוף באגרסיביות דווקא אותו."

יאיר נתניהו הגיב: "או אה פוליטיקאי מהליכוד שהיה מדבר ככה ל״שומר סף״….. אבל לעבד הנרצע של המאפיונר ליברמן שהעלים עדים , מה הבעיה"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
לא הסכמת לקלון
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.