קרב חדש

היועמ״ש נגד השר אמיר אוחנה: ״האשמות שווא חסרות כל בסיס״

תמונה – לע״מ/דוברות הכנסת

השר לביטחון פנים האשים – מנדלבליט מגיב בביטול

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מדנלבליט הגיב היום (שני) על מכתבו של השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה. אוחנה טען כי מנדלבליט מתעלם מהאיומים על ראש הממשלה בנימין נתניהו. "למרבה הצער, המכתב רצוף האשמות שווא חסרות כל ביסוס בנוגע למערכת אכיפת החוק", הגיב היועמ״ש, בתגובה למכתב שהפנה אליו השר אמיר אוחנה ביום שישי האחרון בנושא, והופץ לכלי התקשורת.

"ממכתבך הזחוח, עולה כי אינך לוקח ברצינות את פנייתי בנוגע לאיומים הגוברים על חיי ראש הממשלה ובני משפחתו" כתב בין היתר השר אוחנה ליועמ״ש.

במכתב התגובה שהוציא היועמ״ש לתקשורת לפני זמן קצר, כתב מנדלבליט בין היתר: "קיבלתי את מכתבך, אשר הופץ לכלי התקשורת ביום שישי האחרון בשעות אחר הצהריים, בשעה שעולנו עוסקים בלא לאות בטיפול בסוגיות המשפטיות הבוערות הקשורות להתמודדות המדינה עם מגפת הקורונה, והשלכותיה החברתיות, הבריאותיות והכלכליות", כך מנדלבליט במכתב התגובה.

השר אוחנה טרם הגיב לדברי היועמ״ש

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.